PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810}

Diamenty są wieczne

Diamonds Are Forever
7,1 41 481
ocen
7,1 10 1 41481
5,7 11
ocen krytyków
Diamenty są wieczne
powrót do forum filmu Diamenty są wieczne

Jak dla mnie jeden z lepszych. Doskonała gra aktorska Connery'ego, akcja toczy się niemal non stop (w przeciwieństwie do chociażby Goldfingera). Film obejrzałem jednym tchem, miałem obawy co do seansu ze względu na wcześniejsze opinie ale były one nieuzasadnione.

ocenił(a) film na 9
Guldurs

Zgadzam się, z tym że Goldfinger też był super, a takim przykładem nudy byłby dla mnie Thunderball z tymi przedłużonymi zbytnio sekwencjami pod wodą :)

ocenił(a) film na 3
Guldurs

Jak dla mnie Diamenty są wieczne, to póki co najsłabszy z Bondów. Teraz oglądam od początku w kolejności chronologicznej (kiedyś już widziałem wszystkie Bondy, ale to było dawno więc nie pamiętam czy były jakieś słabsze) i ten póki co jest najsłabszy. Ok, Connery gra spoko, choć sceny walki są... teatralne. Wiem, że kiedyś inaczej kręcono filmy ale w tym filmie wiało nudą. Poza tym odniosłem wrażenie, że aktorzy typu pracownicy Blofelda, policjanci, czy sama Case to osoby zatrudnione prosto z ulicy, na 5 minut przed rozpoczęciem zdjęć. Bardzo słaba gra aktorska.

Guldurs

Dla mnie ta część jest słaba próbowałem oglądać kilka razy żeby podnieść ocenę ale ten film jest słabiutki porównując np do Goldfingera fabuła nie wciaga ,Blofled jakiś dziwny (Savalas w poprzednim filmie zagrał dużo lepiej) .Muzyka na plus ,bond girl też wkurzająca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones