PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5031}
6,1 4 733
oceny
6,1 10 1 4733
Diabelska edukacja
powrót do forum filmu Diabelska edukacja

Wg mnie scenariusz jest skrajnie denny, a nie denny. Sam pomysł na fabułę jest nie do
pojęcia irracjonalny. Nasuwa się pytanie - czy gdyby nie pokazano żadnych fragmentów
ciała Renaty Dancewicz - ktokolwiek by to chciał oglądać? Myślę że nie. To cała wątpliwa
wartość tego "dzieła".

ocenił(a) film na 7
agn_chmielewska

A skądże! Ileż tam odniesień do dziedzictwa kultury, Mistrza i Małgorzaty czy opery Don Giovanniego Mozarta. Piękne krajobrazy polskiej wsi, mentalność wsi i świetny pokaz uwodzenia młodej dziewczyny przez Kondrata.

ocenił(a) film na 7
stern5705_kino

no tak, ale ileż tam pięknego ciała :)

ocenił(a) film na 7
OmniModo

I co w tym złego? Od tego są piękne ciała, by je podziwiać!

ocenił(a) film na 7
stern5705_kino

No właśnie, oprócz wskazanych przez 'stern5705_kino' odniesień do różnych kanonów sztuki i natchnień duchowych, jest też piękno fizyczne... ech, tylko pozazdrościć Konradowi :o)

stern5705_kino

podejrzewam jednak, ze wiekszosc oglada ten film dla cycków

ocenił(a) film na 4
milenasy

Podejrzewam również że wszystkie nieprzychylne noty dla tego filmu wystawione są przez nastolatki i kobiety które zazdroszczą pani Renacie jej piersi i boskiego ciała, czego dowodem jest założycielka tematu pani Agnieszka.

ocenił(a) film na 8
tomucho77

szkoda tego komentować, skoro dziewczyna daje 1/10 dla 'Diabelskiej edukacji' ,a 10/10 dostaje 'Kac Vegas';
ktoś tu chyba ma nierówno pod czaszką

ocenił(a) film na 7
dillinger79

otóż to.

ocenił(a) film na 5
tomucho77

no bez przesady, mi tam się jej ciało również podobało, nie można szufladkować każdej kobiety, że będzie zazdrościć ciała. mimo to film od początku dla mnie poniekąd słaby, ale dopiero ostatnie słowa Marka "bo mnie wymyśliłaś" pokazały, że film dał się rozumieć. Bo i skąd na środku pola wystawny obiadek czy też opera :P Dziewczynę po prostu nachodziły kosmate myśli, a że młoda, to wyobraźnie ma niemałą. generalnie dam 5.

ocenił(a) film na 5
wadera666

a no i dodam jeszcze, że Marek to zły aktor do tej roli, w sensie, mało urodziwy, nie nadaje się na kipiącego romantycznością amanta :P

ocenił(a) film na 8
milenasy

Mnie bardziej do oglądania zachęcił motyw kuszenia przez szatana zawarty w opisie jak i już sam tytuł filmu. Jednak nie powiem, że nie kusiły mnie cycki Renaty Dancewicz.

ocenił(a) film na 8
Mierzwa666

Oglądając to pierwszy raz (z 15 lat temu?) bardziej w głowie miałem cycki niż szatana. Teraz i to i to :D

agn_chmielewska

Cienizna , nudny przede wszystkim jedyny plus to Dancewicz i Kondrat .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones