PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622009}

Demony

The Devil Inside
5,5 22 948
ocen
5,5 10 1 22948
4,7 3
oceny krytyków
Demony
powrót do forum filmu Demony

tak tak

ocenił(a) film na 10

a ode mnie 10/10 ponieważ rzadko film wywołuje u mnie dreszcze i gęsią skórke a podczas ogladania tego miałam kilka razy.

ocenił(a) film na 3
Adeem

Hmmm,ciekawe nie powiem,opisz cos wiecej z tego seansu xD

Adeem

Boże niedobrze mi się robi kiedy ktoś stawia takiemu kiepskiemu filmowi dziesięć.

ocenił(a) film na 6
crazy_race

ktos wystawil za gesia skorke i dreszcze pelna 10 czyli ze film zadzialal interaktywnie. Jak dla mnie film nie byl straszny ale pewnie gdybym ogladal w kinie, moglby wywolac dreszczyk emocji. Wlasnie ten typ filmow nalezy ogladac w kinie aby otrzymac zamierzony efekt. Ale zgadzam sie, ten film nie zasluguje na 10. Moze ten ktos po raz pierwszy ogladal tego typu film z kreceniem z reki?

dabram17

Niekoniecznie w kinie, mozna ogladac tez w domu ale trzeba miec dobry sprzet i wersje filmu.. Wg mnie film byl za krotki.. Jesli chodzi o efekty dzwiekowe to szalu nie ma, owszem, jest kilka dobrych akcji ale sa filmy w ktorych dzwiek jest lepszy.. Za film w tym gatunku daje 8/10.

ocenił(a) film na 2
crazy_race

Jak dla mnie obejrzenie go w kinie czy nie: to i tak strata czasu i pieniędzy. Aktorka grająca Izabellę była masakryczna, denerwowała mnie od początku do końca. Ta trzęsąca się kamera, nudny początek... NIE. Podobała mi się scena egzorcyzmu i gra aktorki (tej co grała matkę Izabelli). Ogólnie film to porażka.

ocenił(a) film na 9
Kimara

ty jestes porazka bo sceny z egzorcyzmu zwlasza w piwnicy jedena z lepszych w tym gatunku, kompletnie sie nie znasz

ocenił(a) film na 2
DANCERfromPOLAND

Po pierwsze: wymieniłam w swoim komentarzu egzorcyzmy, i oceniłam je na plus. Reszta filmu nadal pozostaje porażką.
Po drugie: niby ja nie mam gustu? Proszę, nie będę na ten temat dyskutować z osobą, która ocenia Zmierzch jako rewelację :D

ocenił(a) film na 7
Kimara

O gustach się nie dyskutuje, jak dla mnie na przykład "Zmierzch" jest o wiele ciekawszy niż głupkowaty "Borat (...)" którego Ty oceniłaś na 9 ;]

ocenił(a) film na 3
Kimara

Mnie akurat Matka się najbardziej podobała. To jej spojrzenie w psychiatryku. Brrr

ocenił(a) film na 1
Kimara

Zgadzam sie calkowicie-aktorka grajaca corke denerwujaca tak ze nie moge na nia patrzec,bardziej by sie nadawala w typowych horrorach gdzie grupa nastolatkow laduje w chatce w lesie i zostaja zabijani po kolei przez psychopate w kapturze.Ten sam wyraz twazry typowej amerykanskiej dziewuszki.Poza tym przyznaje filmy krecone w sposob udajacy dokumentalny,gdzie widac ze graja aktorzy dzialaja mi na nerwy-wszystko jest tak sztuczne ze nie da sie tego ogladac.Nie balam sie w ogole.Egzorcyzmy Emily Rose,jesli juz porownujemy,o niebo lepsze.

ocenił(a) film na 9
crazy_race

to swiadczy o twoim slabym guscie bo film jeden z lepszych obok emily rose z gatunku

DANCERfromPOLAND

http://www.youtube.com/watch?v=61ScTMVx5ws

ocenił(a) film na 9
crazy_race

tylko na tyle cie stac gratuluje pomyslu

ocenił(a) film na 3
DANCERfromPOLAND

Widocznie chujowy gatunek

ocenił(a) film na 6
crazy_race

O gustach się nie dyskutuje,prawda?...
Mnie się niedobrze robi,jak ktoś swoje "opinie" wyraża w taki sposób.

crazy_race

Dlaczego słabo? :) Każdy ma z nas prawo do własnej opinii, mnie kiedyś drażniło gdy ktoś oceniał Matrixa lub Władca Pierścieni na 4 i pisał ,że jest to nieporozumienie. Ja natomiast obejrzałam film ,,Jak zostać królem" i szczerze z ręką na sercu nie rozumiem fenomenu tego filmu - moja ocena to 3, za to inne osoby dają aż ocenę 10. Wniosek? Każdy ma swój gust, skoro czyjaś opinia nie dotyka nas w sposób osobisty, to może pozwólmy innym mieć swoje zdanie :) Po co się każdego czepiać. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Adeem

To mało widziałaś w takim razie :P

ocenił(a) film na 5
Adeem

własnie to ogladałam i musze powiedziec ze było pare momentow gdzie zastanowiłam nad tym czy film jest wart wystawienia wiecej niz 5. jak dla mnie to nie był jakis fascynujacy horror. widziałm lepsze... zakonczenie byc moze miało na celu pokazanie jak wielka jest sila tego demona za zabrał ze soba az tyle os. zreszta moim zdaniem to on opentał ja juz wczesniej kiedy zgasły kamery u jej matki w tym samym czasie co ksiedza.

ocenił(a) film na 6
Adeem

no mnie niestety ale tylko raz coś tam ujmijmy że przestraszył ale ten Psina ;) film ogólnie ujdzie w tłok...

ocenił(a) film na 5
szaki3

Zgadzam się z Tobą:)Pies rozwalił system :) Szczerze powiedziawszy to był jedyny moment kiedy podskoczyłem :D Reszta filmu bardziej wywoływała odwrotny efekt.Wybuchłem śmiechem w momencie jak rzuciło tym księdzem jak szmatą o tą ścianę.

ocenił(a) film na 4
Adeem

Dla mnie dreszczyk w kilku momentach filmu to trochę za mało. Początek był strasznie nudny. Dopiero w końcówce zaczęło się coś dziać. A i samo zakończenie lipne, tak jakby film był urwany. W skali 1-10, film ten otrzymuje ode mnie 4 czaszki. Już bardziej emocjonowałam się na ,,Rytuale". Ale co kto lubi :) Ja tylko wyraziłam swoją opinię.

ocenił(a) film na 6
Adeem

Niezła gra aktorska, dobre sceny opętania (zdesperowany ksiądz samobójca, scena w piwnicy - egzorcyzmy). Może być chociaż, jak już stwierdził ktoś powyżej - nieco za krótki. Tematyka jak najbardziej w moim guście. 6/10

ocenił(a) film na 8
Adeem

Miałam takie same odczucia, choć film był trochę za krótki, gdy się rozkręcił to był już koniec, ale mimo wszystko mi się podobał i z gatunku filmów o egzorcyzmach był chyba najfajniejszy.

ocenił(a) film na 1
czarnulka361

byłam na tym w kinie, daje 1/10, TRAGEDIA. a naprawdę się nastawiłam na dobry horror. niestety wszystkie straszne sceny były w zwiastunie. który był o wiele bardziej straszny od filmu. D N O
rozumiem, że film mógł się podobać komuś innemu jeżeli chodzi o dreszczyk emocji, ale jak można dawać 10/10 filmowi, gdzie nie grają aktorzy z prawdziwego zdarzenia, tylko jakieś totalne beztalencia? smutne

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
przemi666

6/10 jak dla mnie, Rytuał czy Emily Rose o wiele lepsze.

Adeem

to przyjedz do mnie skoro tylko to lubisz bedziesz miala gesia skorke wiecej niz kilka razy oraz kisiel w majtach :> haha...to tak odnosnie cudownego komentarza

Adeem

Co wy z tym 10/10. Taka punktacja to ideał. Czy wy w ogóle rozumiecie ten sposób punktowania.Nawet jak się komuś podoba film to nie znaczy że trzeba dać mu 10/10 Nawet Ojciec Chrzestny nie ma 10 a to film bliski ideału. A ty dajesz 10 takiemu średniakowi. To jak porównać ten film do wejścia na pierwsze piętro (podstawa) Wieży Eiffla i wejścia na trzecie piętro (góra Wieży) z tarasem widokowym na szczycie i Ojca Chrzestnego. Ten film mieści się co najwyżej w skali 5 z ułamkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones