PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559065}

Dary Anioła: Miasto kości

The Mortal Instruments: City of Bones
6,5 93 995
ocen
6,5 10 1 93995
3,7 3
oceny krytyków
Dary Anioła: Miasto kości
powrót do forum filmu Dary Anioła: Miasto kości

możecie polecić w miarę dobre filmy fantasy z wątkiem miłosnym? mam wrażenie, że oglądałam już wszystko i ciężko mi cokolwiek poczciwego znaleźć.

ocenił(a) film na 4
Anna89

A które widziałaś?

bakayaro16

Piraci z Karaibów, Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, Edward Nożycoręki, Iluzjonista, Joe Black, Dorian Gray, Dziewczyna w czerwonej pelerynie, Dary Anioła: Miasto kości, Charlie St. Cloud, Bestia, Family Man... Zmierzch... wszystkie fantasy z przeplatającym się wątkiem miłosnym, pewnie jeszcze pare obejrzanych by sie znalazło. Jestem świeżo po darach anioła i chętnie cos w tym klimacie bym obejrzała.

ocenił(a) film na 7
Anna89

Koniecznie Igrzyska Śmierci i Niezgodna :*

joasia800

Igrzyska Śmierci oglądałam, a za Niezgodną dziękuję, na pewno obejrzę :)

Anna89

I film Niezgodna ma drugą część Zbuntowana. Ja jeszcze polecam Piękne Istoty :-)

ocenił(a) film na 10
Anna89

Mi jeszcze do głowy przychodzi Akademia Wampirów :)

ocenił(a) film na 8
Anna89

Ja bym dorzuciła jeszcze : Jestem numerem cztery, Uczeń czarnoksiężnika, Więzień labiryntu, Constantine, Percy Jackson 1, 2, Hancock :D Jeżeli podobał ci się Ciekawy przypadek Benjamina Buttona to możesz też spróbować obejrzeć Fight club, Przerwaną lekcję muzyki, Black Swan, We need to talk about Kevin, Stay, Eksperyment (ale to już bardziej psychologiczne) :)

xDiediemydarlingx

większość z podanych oglądałam, ale pozostałe obejrzę :)

ocenił(a) film na 8
Anna89

Ja jeszcze dorzucę Gwiezdny pył

Anna89

Ja mogę polecić niebiecki film na podstawie tylogi, Czerwień rubinu/Rubinrot, i też juz jego drugą cz. Błękit szafiru/Saphirblau

ocenił(a) film na 8
Anna89

Bardzo polecam Inruz

Anna89

Gorąco polecam film "Upadli" jest on na podstawie pierwszej książki z serii "Upadli" autorstwa Lauren Kate. Jest on o dziewczynie która trafia do poprawczaka za wywołanie pożaru, w którym zginął chłopak... dalej nie chcę spoilerować, więc polecam sprawdzić recenzję na właśnie filmwebie. :)

Anna89

Z nowszych "Before I fall", na podstawie książki Lauren Oliver

Anna89

oglądałam dary anioła jest z tego jeszcze serial shadowhunters , spodobał mi się jeszcze serial pamiętniki wampirów. Bardzo ci go polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones