PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809205}

Dark Web: Usuń znajomego

Unfriended: Dark Web
5,8 17 801
ocen
5,8 10 1 17801
5,0 4
oceny krytyków
Dark Web: Usuń znajomego
powrót do forum filmu Dark Web: Usuń znajomego

Totalna kupa, buahahah jasne koles pisze na fb na czarno i usuwa :) mhm jasne, inny dolacza sie do skypa i nie mozna ich usunac mhmmm jasne, odlaczaja respiartor przez wifi mhmmm jaaaasne :) traca 10 milionow bo dostep do konta mial ten co zginal mhmmmm jasne.

mega tandeta, w metrze nikt go nie goni, nie ma policji, koles mial lapka na sluchawkach ale slychac shotgana no kupa totalna

devill79

zdalna kontrola respiratora jest możliwa tak jak gdzieś tu jeden użytkownik pisał, co do shotgana to widać jak byk że ten pseudo hakier kieruje dźwięk na głosniki (select device for sound output, i tam wybiera głosniki pod nazwa AJ's new bumps), reszta raczej bullshit, z tym skajpem tez raczej mozliwe, jakies flagi czy prawa nie wiem na ten temat bo nie uzywam tego

ocenił(a) film na 1
xrealy

Jakby kierowal na AJ bump to powinny byc tez sluchawki na liscie wiec lipa. Ze skajpem nie jest mozliwe bo msuialbys miec dostepuy administratora a pozatym nie m atakich funkcji jak dodawanie grup i wykoanie samej pozniej grupy wiec lipa jak nie wiem. ogolnie dno

devill79

słuchawki na liście prawdopodobnie były, tylko po prostu listy nie wyświetlił. Mały drobny szczegół, mniejsza już o to, wiadomo o co chodzi. Ze skajpem nie potwierdzę bo nie wiem. Mi przede wszystkim nie podobała się zbytnia precyzja i łatwość dokonywania zabójstw, w ogólnym rozrachunku film był dobry, coś nowego i przyjemnie się oglądało

ocenił(a) film na 10
devill79

jak jest dobry hacker to przez internet może nawet sprzedać całą twoją rodzinę to tureckiego burdelu i nic na to nie poradzisz. hackerzy włamywali się już do "najlepiej strzeżonych" sieci firm i instytucji więc laptop randomowych dwudziestolatków też nie stanowi laptopa. aha i przypomnę jeszcze, że tym zajmują się zawodowi hackerzy a nie amatorzy więc mogą bez problemu wszystkim sterować zwłaszcza jeżeli wcześniej to zaplanowali.

ocenił(a) film na 10
devill79

a co do słuchawek to jeżeli głośniki były mocne i głośne, a były, to nawet przez słuchawki podpięte do laptopa było słychać strzały. w metrze nikt nikogo nie goni i nie ma policji bo po pierwsze gdyby ktoś zadzwonił na policję to ta głucha dziewczyna by umarła po za tym kto miałby ją gonić? hackerzy? nie musieli jej gonić bo cały czas za nią szli. a co do pieniędzy to gościu który zginął się nie wylogował więc bez problemu można je przelać z powrotem, a nawet jeśli to bez problemu mogliby to zhackować. ale strasznie łatwo jest oceniać jak się czegoś nie wie. wystarczy pomyśleć logicznie i wszystko ma sens. to nie jest film dla wszystkich bo trzeba trochę więcej pomyśleć.

ocenił(a) film na 1
niezerajsie666

ta jasne przez sluchawki slychac jak przez glosnik buahahahah ale ty glupi jestes, ze dalej nie wspomne juz

ocenił(a) film na 8
devill79

Polecam obadać na Messengerze coś takiego jak "tajna konwersacja". Jak najbardziej można pisać na czarno i usuwać swoje wiadomości po czasie. Pozdrawiam.

devill79

Specjalnie założyłam konto, by napisać ci JAK WKURZAJĄCY MASZ SPOSÓB BYCIA
znawca od siedmiu boleści, który dzięki filmowi dowiedział się, ze w ogóle dark Web istnieje i teraz uwaga MHMMMMM JASNE BUAHAHAHAHAHAHA

ocenił(a) film na 1
Olcia_129

hahaha a co balas sie Olcia ze swojego pisac xD hhahaha ten film i to co tu pokazali to sa takie banialuki i pierdoły wyssane z palca ze nic ale to nic nie isteniej z tego w prawdziwnym świecie. NIC. ja sam gram w gry online i mam Lagi ze czasem nie da sie grac. A tu kamera w czasie rzeczywistym :) lepsza niz z chaturbate nawet hahahaha

devill79

napisałam o wkurzającym sposobie bycia, a nie o filmie, naucz się odróżniać MHMMMM BUAHAHAHA

ocenił(a) film na 1
Olcia_129

Znaczy ze ty jestes wkurzajaca czy ja ? to po co zmienias nicka swojego ? i czemu znowu z niego piszesz ? nie zapomniaals do niego hasla ? a nie, masz takie samo jak do orginalnego nika :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones