PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809205}

Dark Web: Usuń znajomego

Unfriended: Dark Web
5,8 17 719
ocen
5,8 10 1 17719
5,0 4
oceny krytyków
Dark Web: Usuń znajomego
powrót do forum filmu Dark Web: Usuń znajomego
ocenił(a) film na 1
kalichlorek

Debilach i to niedouczonych, bo nawet słowo "trepanacja" główny bohater musiał sobie wygooglować ;) Z trudem obejrzałam do końca.

ocenił(a) film na 7
Venus_Vulgivaga

Ale wiesz ze to scena z filmu i to ma pokazać nam widzą co to znaczy trepanacja, a nie bohaterom.

Ferc

„nam widzom”, a nie „widzą”…

ocenił(a) film na 8
Venus_Vulgivaga

No bo każdy jeden to wie co to jest trepanacja xd świetny film, wciągający bardzo także te oceny na filmwebie to przez stare pokolenia co nie ogarniają nic poza tym jak odpalić przeglądarke.

ocenił(a) film na 2
Zartrom

nie wciąga tylko śmieszy
ale mnie śmieszy
a ciebie wciąga

ocenił(a) film na 2
Venus_Vulgivaga

ciekawe jakim cudem właściciel laptopa zalogował się na konto matiasa

ocenił(a) film na 6
wyrelowyrewolerowany

W którym momencie i które konto?

Matias zapisywał hasła

wyrelowyrewolerowany

Jakim cudem haker (a właściwie cracker) pozyskał kod IP zwykłego użytkownika? I jeszcze włamał mu się na konto?! Toż to niemożliwe! :D;D;D Zrobiłeś mi dzień tym komentarzem i rozbawiłeś do łez!!!

ocenił(a) film na 2
magdaxd

haha, no ja nawet nie pamiętam w jakim stanie pisałem ten komentarz

wyrelowyrewolerowany

Pogrążasz się...

magdaxd

Czytam te Twoje komentarze (dziś trafiłam na ten film) i czekam, aż ktoś nauczy Cię poprawnego słownictwa (KOD IP?!?!) i przede wszystkim podstaw informatyki...

ccharliee

Nikt nie zabrania ci żyć w świecie złudzeń. Rozmowa nie odnosiła się bezpośrednio do technik zastosowanych w filmie, a do tego, czy jest możliwość uzyskania dostępu do komputera poprzez przypadkowy laptop/komputer. Numer IP to indywidualny kod pozwalający na dostęp.

Mam nadzieję, że trafisz kiedyś na osobę, która nauczy cię poprawnej pisowni w języku polskim i kultury osobistej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones