PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809205}

Dark Web: Usuń znajomego

Unfriended: Dark Web
5,8 17 719
ocen
5,8 10 1 17719
5,0 4
oceny krytyków
Dark Web: Usuń znajomego
powrót do forum filmu Dark Web: Usuń znajomego

Dawno nie włączyłam horroru, bo wszystkie są takie same. Ten oglądało się naprawdę spoko, ciekawy pomysl, inny niż większość . Dodatkowo uważam, że gra aktorska na wysokim poziomie. Wydaje mi się, że ciężko grać, kiedy ciągle widać tylko twoją twarz. Każdy z aktorów dał radę.

ocenił(a) film na 6
GJusti

Mam podbne zdanie. Łatwiej mi się pewnie oglądało bo się nie znam na tych "komputerowych sztuczkach". Gra aktorska spoko, napięcie było cały czas. Fajny film.

ocenił(a) film na 6
felis5

Napięcie cały czas ? Moim zdaniem przed dobre 30 minut było bardzo słabo. Zastanawiałam się nawet czy nie oglądać innego filmu. Ale potem się rozkręcił.

_Mika_a

Tak, pierwsze 30 min to już się zastanawiałem, czy tam się cokolwiek wydarzy. Do momentu, gdzie główny zaczyna oglądać w końcu te odszyfrowane filmy nie działo się praktycznie nic sensownego. A i już wiem, czemu nie mam znajomych i nie siedzę na videoczatach - łeb by mi rozniosło od tego darcia ryjów w 5 okienkach podczas przeglądania czegokolwiek na necie.

GJusti

Oglądnąłem niedawno z nudów i całkiem całkiem jak na bardzo amatorski film.Mocno naciągane 5+ no i na początku ciężko się połapać co robi "głowny " bohater ale pozytywne zaskoczenie.Polecam też The Circle -jest też na netflixie.

ocenił(a) film na 8
GJusti

zgadzam się z tym co napisales, w dodatku zakonczenie jest genialne i za nie leci odemnie dycha . nie rozczarowalem się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones