PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809205}

Dark Web: Usuń znajomego

Unfriended: Dark Web
5,8 17 754
oceny
5,8 10 1 17754
5,0 4
oceny krytyków
Dark Web: Usuń znajomego
powrót do forum filmu Dark Web: Usuń znajomego

Bajka...

ocenił(a) film na 4

Było wiadomo, że to podpucha w chwili, gdy ten cały zły przestępca zaczął grozić naszemu bohaterowi:

Przytoczmy kilka faktów. Mamy do czynienia z hakerem, który:

1. Zostawia swojego laptopa w kawiarni.W zasadzie mógłbym skończyć już tutaj, ale jaki byłby z tego ubaw? ;)
2. Pracuje na Macu.
3. Na komputerze, który zgubił znajduje się program/platforma do komunikacji z innymi przestępcami w darknecie.
4. Oczywiście hasło do platformy jest zapisane w pamięci systemu, więc logujesz się jednym kliknięciem.
5. Tak samo jak passy do portfela BTC (zawartość portfela 15,010.521 BTC).
6. Nie wspominałem jeszcze, że hasło do rzeczonego komputera to 1 (słownie: jeden) znak?
7. Ów znak jest widoczny na ekranie logowania i stanowi nazwę użytkownika (buahahahah!!!)
8. Haker jest tak elektrostatyczny, że jak pojawia się w zasięgu dowolnej kamery, to ją glitchuje.
9. Nosi kaptur i chustę, tylko po to żeby ją ściągnąć, transmitując live na skype. Kuźwa na skype!!!

Reszta to filmowe głupotki typu psiarnia, która kasuje bezbronnego gościa, bo usłyszała przeładowanie shotguna, włamywanie się do sprzętu podtrzymującego życie w Szpitalu, oraz mega wkur.. wkurzające czarno-białe lesbijki, przy czym czarna jest tak mega opresyjna, że modliłem się aby ktoś ją skasował już na początku filmu.

Poza tym, traktując film z perspektywy zwykłego zjadacza chleba, to było całkiem okej. Nawet fajnie się oglądało te wszystkie perypetie ludzików i problemy jakie przed nimi stawiano. :)

4cryingwolf

A mnie to wynudziło nieludzko. Tak się sestrachałem na tym gniocie, że obesrałem cały pokój z kotem włącznie. BULLSHIT dużymi literami!!!

ocenił(a) film na 8
4cryingwolf

Czy ty wgl ogladales ten film cebulaku? Pod koniec wytlumaczono przeciez ze oni to wszystko ustawili zeby zlapac kilka osob do strony "game night" na deepwebie gdzie ludzie na boku ekranu betowali sie co sie stanie na wizji. Specjalnie zostawili ten laptop i ulatwili dostep do niego zeby potem ktos go ukradl i sprzedal komus i potem wylowil kilka innych osob

ocenił(a) film na 4
lamanatorach

Dlatego m.in. od początku było wiadomo, że to jakaś ściema. Poza tym przypominam, że być może jestem podobny, ale mimo to nie jestem twoim ojcem, więc nie musisz się do mnie zwracać tak, jak do niego.

ocenił(a) film na 8
4cryingwolf

Swoja polaczkowa wypowiedzia chciales pokazac jakis ty madry komputerowiec a tylko sie skompromitowales :)

ocenił(a) film na 4
lamanatorach

Hoho, mocne słowa jak na sześciolatkę ;* Hej! Jak tam na wyspach? Pakowanie kosmetyków nadal w cenie? ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
4cryingwolf

widać że mało uważnie film obejrzałeś a piszesz na forum żeby podbudować swoje male ego i zrekompensować coś innego małego.. wszystkie rzeczy o których piszesz w filmie zostały wyjaśnione i są wzięte ze świata - radzę poczytać pointeresować się i nie odzywać jak się mało wie.
Sugeruję się obudzić ze świata, w jaki się wkręciłeś - wszystkie sceny z filmu są możliwe i były już w użyciu, zapewniam CIę.
już nie bedę się rozpisywał, ale przypomnij sobie - pkt6 i 7 Twojej analizy - jakie było hasło do shakowanej strony Prezesa Rady Ministrów RP za czasów Tuska?

ocenił(a) film na 6
4cryingwolf

Jedyna największą glupotka tego filmu była głupota głównego bohatera, że się nie zorientował po tych wszystkich głupotach jakie wymieniłeś.

4cryingwolf

Tak, było wiadomo, że to podpucha. Jednak co najmniej 25% populacji jak dostanie maila z linkiem do zdjęć słodkich kotków, albo dokument *.xlsm z fakturą, albo wiadomość z banku, że mają zresetować hasło, to otworzy link, dokument i zresetuje hasło.

harry_garncarz

Ale nie Mattias który został przedstawiony jako taki wannabe programista:) I wannabe programista nie zdziwił się jakim cudem morderca porywający ofiary na zlecenie zostawia laptop w kawiarni? Platforma do komunikacji ze zleceniodawcami - ta RZEKA - dostępna z palca ot tak każdemu kto kliknie? Nie przesadzaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones