PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=435177}
5,3 49
ocen
5,3 10 1 49
Dark Water
powrót do forum filmu Dark Water

Czyżby szykował nam się kolejny "Dark Water" ?:>

A_R_

Hmmm... Ciekawe tylko czy to kolejny remake, czy inna historia o takim samym tytule ;)

Mathisek

ale o co chodzi? Oglądałam Dark Water ale to co? może mi ktoś wytłumaczyć, była bym wdzięczna;)

za_krecona281007

Do tej pory powstał Dark Water w wersji japońskiej i jego remake amerykański. A ten film, to tajlandzka produkcja, z tym że nie wiem czy to jest remake, czy coś zupełnie innego. Ale patrząc na to, że w "związanych" nie ma pozostałych dwóch wersji, wydaje się, żę to tylko zbieżność tytułów ;)

PS. Mam nawet ten film, tylko bez napisów, więc jeszcze go nie oglądałem, ale jak tylko zdobędę do niego napisy, dam znać, cóż to za "wytwór" :P

Pozdrawiam :)

Mathisek

ok, dzięki:) i jak możesz to daj znać jak będziesz mieć napisy bo chiałabym wiedzieć co to...;)
Pozdrawiam;)

Mathisek

I jak, wiadomo coś więcej na temat tego filmu? Wie ktoś gdzie można go "zdobyć"? :P

wi1czek

Ja myślę, że to remake, tak jak np. ringu japoński-the ring amerykański-ring virus koreański (chyba)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones