PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4886}
7,1 1 470
ocen
7,1 10 1 1470
Dark Harbor
powrót do forum filmu Dark Harbor

dobre ale dodałbym więcej napięcia, jakieś ucieczki wrzaski:)polecam

ocenił(a) film na 9
rogalo5

Moim zdaniem wrzaski i ucieczki niekoniecznie wpasowują się w klimat tego filmu... ;)

ocenił(a) film na 8
martynab

Popieram. Było bardzo dobrze, ale dołożyłabym więcej podejrzanych sytuacji i ,,słodkich" scen między Davidem i Alexis.

rogalo5

haha ale to by zburzyło całą koncepcję :D to przecież nie miał być kolejny amerykański płytki film akcji tylko realistyczne spojrzenie na kwestię zbrodni doskonałej imo.
Faktycznie wiele scen było nudnych, ale jak się potem okazało, był to zabieg zamierzony - jak to David pod koniec filmu określił, od dnia ślubu wiedział, że związek z nią będzie jak wspólne życie w trumnie... no i tak właśnie celowo te relacje przedstawiono (bez napięcia czy słodkich scen, o które postulujecie) aby dać widzom sygnał, że to od początku był to zimny związek (układ?) dla kasy; zresztą pod koniec filmu każdy dialog wcześniejszy nabiera nowego sensu i w świetle ostatnich zdarzeń wszystko się zaczyna układać jak puzzle w nową całość; są może pewne niedociągnięcia (np nie chcę mi się wierzyć, że przewidujący prawnik by sobie pozwolił na tak istotną poszlakę jak przecięty kabel od telefonu), ale wszelkie dodatkowe napięcia/akcje byłyby dla filmu strzałem w stopę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones