PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034787}

Dama

Damsel
5,5 13 599
ocen
5,5 10 1 13599
4,3 6
ocen krytyków
Dama
powrót do forum filmu Dama

Ten film to nie porażka!
To po prostu nie skomplikowane fabularnie kino rozrywkowe fantasy na dokładkę z ładnym morałem "walcz do końca, mimo wrażenia że masz przesrane, a jeszcze otrzymasz nagrodę :)

tompab

Nieskomplikowane rozrywkowe kino fantasy to był Zlodziejski Honor. Ktory byl dobrym filmem. Ten jest mocno średni. Moze dla tego ze nie oferuje nam nic poza królewna w jaskini ze smokiem?

ocenił(a) film na 5
komarrek27

Nie kazdy film musi cos wnosic. Niektore sie oglada ot tak dla przyjemnosci.

Damiann17

Tak jak wspomnialem wczesniej. Filmy, ktore ogladamy dla przyjemnosci także musza trzymac jakis poziom. Zalozenie ze bedzie krolewna, bedzie jaskinia i bedzie smok, to trochę malo jak na dobry film. Przydaliby sie jeszcze aktorzy, dobre role, dobre dialogi, dramatyzm, humor itp.

komarrek27

Jednak, w kontrze do Ciebie są ludzie, których zdaniem ten film jest całkiem spoko akcyjniakiem na sobotni wieczór. Moje dzieciaki dobrze się bawiły, bo nie sądzę, że takie kino skierowane jest do widza, który lubuje się w kinie typu "ojciec chrzestny".

Materaz

Jesli dobrze sie bawily to ciesze się że miło spędziliście czas.

Materaz

Od 12 lat a ci oczekują władcy pierścieni czy temu podobnych.

ocenił(a) film na 5
komarrek27

Dialogi nie byly cudowne przyznaje, mnie troche zirytowalo zakonczenie, ale poza tym film, tak jak ktos tutaj na dole wspomnial, jest spoko na sobotni (u mnie w poniedzialkowo/wtorkowy srodek nocy) bez zbednego zastanawiania sie. Niektorzy patrza na film jak na wybitne dzielo sztuki i oczekuja, ze kazda produkcja taka bedzie zapominajac, ze np nie jest to typowo produkcja dla doroslych, a inni po prostu sie wylaczaja/odmozdzaja podczas ogladania i wystarczy im smok z krolewna w jaskini.

ocenił(a) film na 6
tompab

Taka fajna bajka dla trochę starszych dzieci,dało się obejrzeć.Trochę feminizmu w bynajmniej nie baśniowym wydaniu(ech te losy ciemiężonych i zabijanych kobiet)bez ironii,żeby nie było.

ocenił(a) film na 7
tompab

Zgadzam się 7/10 fajnie się ogląda, wciąga

ocenił(a) film na 6
tompab

Nie taki zły, nieco inne fantasy, smok i ogień wyglądają świetnie ale fabuła idzie do przodu ciągnięta niesamowitym szczęściem, przypadkiem i uproszczeniami.

ocenił(a) film na 4
tompab

Skuszona pozytywnymi recenzjami, obejrzałam (bo przesadna krytyka często jest złośliwa). I nie uważam, by ten film był fajny. Momentami jest mocno nielogiczny. Ogólnie do czasu ceremonii NIC się tam nie dzieje. Ale uznałam, że dam radę obejrzeć do końca. No i miałam takie: Enola Holmes wpadła do świata Złodziejskiego honoru i uznała, że małżeństwo może nie jest takie złe... A potem dostała kopa w tyłek od życia i na powrót stała się Enolą Holmes... Trochę smutek. Tak w ogóle film zdecydowanie lepszy niż "Księżniczka" z 2022 roku. Bo tamten film to była totalna porażka. 

kiran

Znalazłaś gdzieś pozytywne recenzje? Chętnie te "arcydzieła literackie" przeczytam :) Proszę o linki :p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
hatti69

Hehe. Dokładnie, co kto lubi. Niektórzy lubią gówno do ryja, ale przecież nie trzeba się z tym obnosić na przyjęciach.

pawelgol

To że komuś się coś podoba nie oznacza  , że od razu trzeba go obrażać głupimi wpisami.

pawelgol

Piękne słowa :) Jaka szkoda, że na świecie nie ma więcej takich ludzi, jak Ty. Świat byłby normalniejszy...

ocenił(a) film na 7
hatti69

Mi się ten film podobał - przyjemne i lekkie w odbiorze fantasy. Rozumiem, że nie każdemu musi się podobać i nie widzę w tym nic złego, są różne gusta.

Obrażanie nieznajomych osób nie świadczy o tych osobach, tylko o tym kto próbuje obrażać - że ma w sobie dużo frustracji i musi podnosić swoją samoocenę umniejszając jej innym.

ocenił(a) film na 3
tompab

Oj to jak ji

ocenił(a) film na 7
tompab

mi również się podobał. cieszę sie ze się skusiłam pomimo średnich recenzji.

tompab

Totalnie się zgadzam, śliczny film z nieskomplikowaną fabułą też ma swoje miejsce. Ogląda się go bardzo przyjemnie c:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones