PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630993}
7,2 25 002
oceny
7,2 10 1 25002
6,2 6
ocen krytyków
Długi, wrześniowy weekend
powrót do forum filmu Długi, wrześniowy weekend
ocenił(a) film na 8
vito5

"Uciec, ale dokąd" z Van Dammem i Rosanną Arquette.

ocenił(a) film na 7
AutorAutor

Na razie obejrzalam 20 pierwszych minut i film wydaje mi sie glupi. Nie wiem czy dac mu dalej szanse... Zas ten z Rosana i Van Dame obejrzelam z zaciekawieniem. Mysle, ze duzo lepsza propozycja.
Przy okazji przypomnialam sobie inny film z Rosana- Odplywajac w dal. Lubie filmy w tym klimacie.

ocenił(a) film na 7
Edna_fw

Rossana i Van Damme* koryguje swoj blad.;-)

ocenił(a) film na 8
Edna_fw

Warto być cierpliwym.

ocenił(a) film na 7
AutorAutor

Faktycznie. Nie warto uprzedzac sie przedwczesnie. Pozniej film byl coraz lepszy. Gdy wyjasnila sie przyczyna depresji matki, nawet sie wzruszylam. Dlatego przymykam oko na niektore mankamenty.
Ps. Mimochodem przypomnialas mi o dobrym filmie, ktory juz prawie zapomnialam. Dzieki za to. Pozdrawiam;-)

Edna_fw

Restrospekcje z młodą Kate Winslett i futurospekcje (mówi się tak?) z Tobey'em raczej niepotrzebne jak na tak płaski film. To znaczy po takich zabiegach widz oczekiwałby bardziej złożonego fabularnie konceptu, a tutaj mamy jednowątkową fabułę, a rozwiązanie sprawy tych flashbacków jest dość miałkie . Śmiem twierdzić, że Uciec, ale dokąd lepiej wypada na tle tego filmu, ponieważ tamten przynajmniej nie udaje czegoś czym nie jest. Za wrześniowy weekend daje 6. Jeśli zamiast Winslett obsadziliby mniej znaną aktorkę, to nikt o tym filmie by nie słyszał.

ocenił(a) film na 7
rpd0

Dla mnie te retrospekcje byly najwiekszym walorem filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones