PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129941}

Czarna magia

La casa 4 (Witchcraft)
4,4 84
oceny
4,4 10 1 84
Czarna magia
powrót do forum filmu Czarna magia

OPIS FILMU

ocenił(a) film na 5

Młoda pisarka Leslie (Leslie Cumming) i jej przyjaciel, fotograf Gary (David Hasselhoff) nielegalnie przebywają od kilku dni w opuszczonym dużym domu na wyspie u wybrzeży stanu Massachusetts. Leslie przygotowuje książkę o czarach i czarownicach, a dom ma sławę nawiedzonego - Gary stara się sfotografować jakieś duchy. Niespodziewanie na wyspę przybywa zamożne starsze małżeństwo - deweloperzy Freddie i Rose Brooks (Robert Champagne i Annie Ross). Towarzyszy im ciężarna córka Jane (Linda Blair), 9-letni syn Tommy (Michael Manchester), architektka Linda Sullivan (Catherine Hickland) i pośrednik handlu nieruchomościami Jerry (Rick Farnsworth). Wszyscy mieli w ciągu ostatnich kilku dni wizje tajemniczej starej kobiety w czerni. Okazuje się, że dom zamieszkiwała kiedyś gwiazda filmowa (Hildegard Knef), która po przejściu na emeryturę praktykowała ponoć czarną magię. Wkrótce nadciąga sztorm i odcina całą grupę na wyspie...

marek_misiak

Masz może ten film z lektorem?

ocenił(a) film na 5
dudek1520

Nie wiem czy wyszedł z lektorem. Oglądałem go w wersji anglojęzycznej.

marek_misiak

Szkoda a nie wiesz czy są chociaż napisy do niego.

ocenił(a) film na 5
dudek1520

Nie - ponieważ dobrze znam angielski, nie interesowałem się tym :-(

marek_misiak

Ok, no ale dzięki. Jakbyś natrafił jednak byłbym wdzięczny za informację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones