PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632081}

Człowiek z przyszłości

O Homem do Futuro
5,7 974
oceny
5,7 10 1 974

Człowiek z przyszłości
powrót do forum filmu Człowiek z przyszłości

Filmik przekombinowany. Ani śmieszny ani ciekawy. Filmu nie ratuje nawet tak dobry aktor
jakim jest Moura.

heisenberg_filmweb

bo Ty akurat jesteś zawodowym krytykiem i znasz się najlepiej na filmach i aktorach. Dobre sobie....

rool72

Żeby mieć opinie o obejrzanym filmie potrzebujesz przeczytać recenzje jakiegoś krytyka? A co z myśleniem własnym?

ocenił(a) film na 3
rool72

Wg mnie film jest taki jak napisałem powyżej.
Obejrzyj rool72 ten film i wydaj swoją recenzje. Na pewno wszyscy po jej przeczytaniu oszaleją z zachwytu nad Twoim geniuszem;-) hahahah

ocenił(a) film na 3
rool72

rool72, czasami wypada dwa razy się zastanowić nad tym co się chce napisać, żeby później na barana nie wyjść.

heisenberg_filmweb

filmik to typowe kino familijne o miłości z wątkiem s.f., jak na brasiliane niezły, zresztą za coś dostał te dwie statuetki i nie były to "maliny"
ten kto to napisał, że szkoda czasu niech jeszcze raz obejrzy "jajo węża" Bergmana najlepiej od tyłu jak takiś ambitny ;)
innymi słowy jak żresz kaszę a spodziewasz się kawioru to nie będzie ci smakować, ale weź pod uwagę, że nie każdy lubi kawior.
Więc na miejscu byłoby zdanie nie podobało mi się bo nie lubię i na drugi raz nawet się nie przymierzaj do takich płytkich i typowo rozrywkowych filmideł, to nie będziesz musiał ich komentować.
Ja tam kaszę też lubię nawet w kaszance.

ocenił(a) film na 3
lesli_2

Ale żeś wypocin naprodukował. Cała rodzina Ci w tym pomagała czy sam ogarnąłeś to intelektualnie?

heisenberg_filmweb

po twoim pierwszym wpisie widać, żeś troll i bęcwał, teraz to udowodniłeś, typowe chamskie wpisy.

ocenił(a) film na 3
lesli_2

spoko, spoko. możesz się dowartościowywać frustracie i zgrywać znawcę wszystkiego na forum serwisu filmowego jak cię to pociesza ale swoimi wpisami tylko się ośmieszasz.

heisenberg_filmweb

ja jestem frustratem?, ale masz rację strata czasu na dyskusję z takim burakiem. żegnam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones