PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753730}

Człowiek bez pamięci

Sal-in-ja-eui Gi-eok-beob
6,9 4 135
ocen
6,9 10 1 4135
Człowiek bez pamięci
powrót do forum filmu Człowiek bez pamięci


Byeong-soo jest prowincjonalnym weterynarzem u którego zostaje zdiagnozowany alzhaimer. Aby spowolnić progres choroby stara się codziennie zapisywać wspomnienia, dzięki czemu dowiadujemy się o jego największej życiowej pasji - wymierzaniu sprawiedliwości. Wkrótce będzie musiał po raz ostatni zrobić coś dobrego dla Świata...

ocenił(a) film na 7

Film ciężki do odnalezienia w Filmwebie, się nakombinowałem... Oglądałem go jako "Wyznania mordercy", teraz okazało się że pod tym tytułem funkcjonuje film japoński z tego roku, a tytuł koreański wynalazłem po dłuższych poszukiwaniach... Podobał mi się, choć od pewnego momentu twórcy zaczęli zbytnio mieszać, ciężko było odróżnić co jest prawdą a co wytworem chorego umysłu. Polecam.

użytkownik usunięty
jjarek_filmweb

FW daje szanse podkuć się z koreańskiego :D. Mi się spodobało prawdę mówiąc jeden motyw w tym filmie - bohater mścił się tez za zwierzęta :). To jak potraktował właścicielkę psa, który połknął pierścionek, przypadło mi do gustu. Pewnie mam jakieś ciągoty psychopatyczne :D.

ocenił(a) film na 7

Gdyby karać za myśli, to 90% ludzi byłoby po wyrokach...;-)

ocenił(a) film na 8
jjarek_filmweb

Sam też trochę szukałem tego filmu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones