PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840545}

Cud w celi nr 7

7. Koğuştaki Mucize
8,3 24 609
ocen
8,3 10 1 24609
Cud w celi nr 7
powrót do forum filmu Cud w celi nr 7

Najlepszy film jaki oglądałam w tym roku. Nie wiem czy szybko się tak wzrusze, jak od 30 minuty trwania tego filmu do końca. Na długo zostanie w mojej pamięci.

michusu

haha, no ja stwierdziłam, że zobaczę czy dobry film i włączyłam samą końcówkę i praktycznie od raczu zaczęłam płakać, więc włączyłam od początku i płakałam juz cały film :D

ocenił(a) film na 5
milena_9

Coż, wzruszający był, ale też jak na mój gust bardzo naiwny, sentymentalny i do bólu przewidywalny. Rozumiem, że niektórym może się podobać i nie mnie to oceniać, bo o gustach się nie dyskutuje: te są tak zróżnicowane, jak i różni sa ludzie: różna estetyka, wrażliwośc, doświadczenia. Ale na dobry, albo wg niektórych bardzo dobry film, a wręcz arcydzieło ( tak, 10 to arcydzieło) to trochę zbyt mało. Jak dla mnie średni film, bazujący na szlachetnych uczuciach jak współczucie, sprawiedliwość, empatia. Szkoda tylko, że jest jak w kazanie w kościele: szybko się je zapomina. W dzisiejszym świecie są jak stateczki na wodzie w noc świętojańską: odosobnione, mikre, kruche i szybko gasną.

Stefan_Zyskowski

Co prawda tego filmu nie oglądałem nie mniej wiem że seriale tureckie właśnie jeżeli chodzi o dramaty, melodramaty są to w pewnych momentach sentymentalne zapewne take też są ich firmowe produkcje jednakże uważam takich jest ich urok :)

ocenił(a) film na 4
buterfly

Nic nie straciłeś!

jaroskocz

I tak bardziej skupiam się na serialach tureckich, są one w swoich gatunkach wiadomo przewidywalne ale nie uważam to za minus - Wiadomo że komedie romantyczne czy też melodramaty mają swoje schematy.

ocenił(a) film na 9
Stefan_Zyskowski

To jest właśnie kino tureckie :) schematyczne, mdławe, naiwne :P uwielbiam! :D

ocenił(a) film na 9
Stefan_Zyskowski

W sumie początkowo dałem temu filmowi ocenę 7 ale czytając opis niektórych na forum dających niskie oceny musiałem dać wyżej gdyż jeśli film o przysłowiowej dupie maryniepotrafi wzruszyć to jest to już wyczyn a w filmie zadziałało wiele czynników nie tylko infantylna historyjka ale gra aktorów muzyka i klimat.

ocenił(a) film na 10
michusu

Zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 6
michusu

I nawet naiwne zakończenie, nie było w stanie wpłynąć na wystawienie tak wysokiej noty?

ocenił(a) film na 9
michusu

Piękny film i bolesny zarazem.Ciężko mi było wytrwać do końca, moja nerwicowa dusza ciężko to zniosła, ale warto obejrzeć :)

ocenił(a) film na 1
michusu

Przecież ten film jest tak infantylny jak tylko może być...

ocenił(a) film na 9
michusu

lingo lingo

ocenił(a) film na 10
DONEK_filmweb

butelki?

michusu

Naiwny i infantylny aż do bólu. Dobra gra aktorska głównego bohatera to za mało by wycisnąć nawet jedną łzę. Pewnie przez tą niewiarygodną historię.

ocenił(a) film na 10
michusu

Po czterech latach obejrzałam go po raz drugi. Wtedy beczałam jak bóbr, teraz też. Nie da się nie beczeć, łzy leciały strumieniami. To jest jeden z tych filmów, które mega wyciskają łzy. Film jest przepiękny, dla mnie arcydzieło!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones