PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840090}

Crittersi atakują

Critters Attack!
3,1 1 609
ocen
3,1 10 1 1609
Crittersi atakują
powrót do forum filmu Crittersi atakują

proponuje obejrzeć poprzednie części wtedy załapiecie że o ten kicz w tym filmie chodzi a nie żalić się jak bezdomny że mu karton przecieka

Czesio_hehe

A ja proponuję nie pieprzyć bzdur. Tylko pierwsza część trzymała poziom i ten "kicz" nad którym tak się rozczulasz. Reszta, to po prostu rzadka kupa jest, a o to na pewno nie chodzi nikomu.

ocenił(a) film na 5
zulu88

A z tym się nie zgodzę dwójka też jeszcze trzymała swój poziom a reszta to średniaki

ocenił(a) film na 2
Czesio_hehe

Głupoty panie gadasz. Tamte części miały coś czego w obecnych czasach prawie nie ma - klimat. A ta część jest tak słaba, że szkoda na nią czasu. Jak ktoś chce niech sprawdzi, ale lepiej wrócić do filmów z lat '90 po raz kolejny.

_illusion_

Dokładnie. 1/10 jestem fanem Critów i każdego roku je oglądam. To co tutaj się stało to po prostu nie mam słów. Crity same w sobie fajne ale samo aktorstwo pani Rambo i tej czarnuli. Cały film uciekają by na końcu rozwalać je trąbką i kijkami.

Czesio_hehe

Chyba sam nie oglądałeś oryginałów. Crity miały kolce i nimi strzelały a nie futra jak jakieś zwyrodniałe misie. O niedorzeczności fabuły i efektach na miarę 21 wieku nie będę nawet dyskutował bo szkoda czasu.

ocenił(a) film na 2
svd2

Tak bardzo się ucieszyłem widząc, że jest nowy film o Crittersach, że od razu przystąpiłem do oglądania, bez sprawdzenia ocen na filmwebie. I to był błąd. Pomijając fakt, że razi niskim budżetem, to dodatkowo aktorsko jest straszną kupą. W szczególności moment, w którym (SPOILER) główna bohaterka wchodzi do auta i widzi poprzebijanego, umierającego wujka, a zaczyna z nim rozmawiać jakby właśnie spotkała go po szkole, bez żadnych emocji, pyta o bezsensowne rzeczy pomimo tego, że on gra umierającego :D . No jeden wielki stolec a wyszedł, a nie film. Liczyłem na efekciarski film stylizowany na lata 80-90' z klimatem a'la Stranger Things, a tu taka profanacja marki. Osobiście odradzam fanom Critów oglądanie tego shitu :) pozdro.

Igreky

W takim razie polecam dostępny na YT fanowski short "Critters: Bounty Hunter" - zwykły fan potrafił przenieść stary klimat na nowe czasy.

Igreky

https://www.filmweb.pl/film/Critters%3A+Bounty+Hunter-2014-741928

Czesio_hehe

A ja proponuję używać mózgu , tamte części miały fajną atmosferę i fajnie się je ogląda nawet dziś szczególnie jedynkę ,DZISIEJSZE KINO TO TANDETA I PROFANACJA WIELU KULTOWYCH MAREK. By się wstydzili głąby z USA wracać i bazować na nostalgii ,jak większość dzisiejszych nowych filmów.JAK NIE GEJE I LESBY W KAŻDYM SERIALU , TO TRANSY ,ALBO SAMI CZARNI KTÓRZY NIE POTRAFIĄ GRAĆ. KINO TO DNO TERAZ.

ocenił(a) film na 5
Solaris_fw

TAKIE PROPOZYCJE TO MATCE SWOJEJ TRZEBA BYŁO SKŁADAĆ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones