PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707286}

Co robimy w ukryciu

What We Do in the Shadows
7,2 80 572
oceny
7,2 10 1 80572
7,5 38
ocen krytyków
Co robimy w ukryciu
powrót do forum filmu Co robimy w ukryciu

Trzeba....

ocenił(a) film na 9

Aby polubić ten film trzeba go oglądać z dystansem, gdyż nie jest to jakaś kolosalna produkcja. Jest też dosyć specyficznym filmem. Jeżeli go włączymy i nam się spodoba, będziemy oglądać do końca, do napisów, jeżeli natomiast się nam nie spodoba w ciągu pierwszych 10 minut, prawdopodobnie porzucimy jego oglądanie.
Tu też muszę zaznaczyć że nie rozumiem jak można mu dać 1*, no ok jak się nie podobał to 2*, 3* może 4* ale 1*? Dając jeden porównuje się go do na przykład takich gniotów jak Sharknado, (tak wiem że to nie ten sam typ filmu ale popatrzmy na to od strony filmu jako filmu, wiecie aktorzy, klimat itd. na razie odczucia zostawmy w spokoju). Wróćmy jednak do gwiazdek.

Dlaczego nie jedynka? A no dlatego że aktorzy byli dobrani bardzo dobrze do roli. Miejsca akcji są bardzo klimatyczne, np. ten dom, muzyka w sam raz pasuje do filmu i klimacik. Do tego dołóżmy Petyr'a oraz to że każda postać ma jakby własną osobowość oraz jest tu dużo nawiązań np. Vlad Palownik. Wiem to nie musi się podobać ale stoi na dość wysokim poziomie że na 1* nie zasługuje.

Idziemy dalej. Tutaj napiszę to co mi się podobało a co nie. Jak cię to nie interesuje to przejdź do oceny.

Więc tak jak napisałem podobał mi się klimat, dobrze dobrani aktorzy, muzyka pasowała do filmu oraz Petyr był mega postacią, nawet Stu który mało co robił mógł przypaść do gustu. Postacie drugoplanowe grają także przyzwoicie. Nie podobało mi się natomiast to że pewna postać zginęła, nie będę pisał kto aby nie psuć filmu. Resztę dopiszę potem gdy na spokojnie film obejrzę po raz drugi.

Ocenę wystawię na podstawie odczuć i od strony filmu, końcową ocenę możecie traktować jako sumę ocen.

Moje odczucia: 5/5
Strona filmu 4/5
W sumie 9/10 -- Bardzo polecam wszystkim!!!!

(A i jeżeli czytając znajdziecie jakieś przekręcenia wyrazów to nie czepiajcie się, czasami piszę szybko i zamiast np. bardzo napiszę barszcz albo kto wie co jeszcze, dodatkowo klawiatura ma 8 lat i czasem nie łapią przyciski.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones