PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707286}

Co robimy w ukryciu

What We Do in the Shadows
7,2 80 572
oceny
7,2 10 1 80572
7,5 38
ocen krytyków
Co robimy w ukryciu
powrót do forum filmu Co robimy w ukryciu

Zwróciliście uwagę, że Diakon wyemigrował do Nowej Zelandii z polskim paszportem? Obrazek z dokumentem pojawia się w trakcie monologu, z którego dowiadujemy się, że życie wampira-nazisty po zakończeniu wojny było "no way" :)

ocenił(a) film na 10
dabrowskim

dzisiaj obejrzałam i też słowo "PASZPORT" przykuło moja uwagę, specjalnie sobie cofnęłam i zastopowałam, ale nie było innych słów po polsku.

ocenił(a) film na 1
slodziutka

Niestety, oprócz "paszportu" po polsku jest jeszcze polski (nie niemiecki) orzeł. Subtelne i obrzydliwe zarazem. Niestety, wątpię żeby to była tylko głupota jakiegoś kretyna z Nowej Zelandii. Mam dość antypolskich filmów, tych polskich i tych zagranicznych.

eximun

Kompletny debilu, on uciekł na fałszywym paszporcie...

Film jest genialny :D

ocenił(a) film na 1
baba_zy_wsi

Widze, ze pelna kultura! Dlaczego na falszywym paszporcie i dlaczego akurat na polskim skoro Polska byla pod hitlerowsko-sowiecka okupacja?

ocenił(a) film na 9
eximun

Kultura kulturą, po prostu przyjmij, że jesteś debilem.

ocenił(a) film na 1
Tataaleksandrykatarzyny

Dobrze, przyjąłem. Teraz już chyba wiemy, że to film dla elit. Przecież tylko debile uważają, że hitlerowiec na polskim paszporcie to coś nie w porządku. Mądrzy ludzie całują w d...ę jeszcze mądrzejszych nowozelandczyków za to, że zrobili genialny film o wampirach, który w ogóle nie ma politycznych podtekstów.

ocenił(a) film na 9
eximun

Nie hitlerowiec, tylko wampir-nazista. nie na polskim paszporcie, tylko na paszporcie - obejrzyj sobie kiedyś polski paszport, to znajdziesz różnice. W paszporcie znajduje się pieczątka (może wiza?) z orłem przypominającym polskie godło. Przyjrzyj się dokładnie - orzeł ten ma zamkniętą koronę, więc polskim godłem być nie może. Ponadto figuruje przy nim data 1917, to jest okres, w którym Polska nie wystawiała paszportów.
Dlaczego wnikam w takie szczegóły? Ponieważ zająłeś się wyciąganiem bardzo daleko idących wniosków z powodu grafiki, która trwała jedną sekundę i dla przeciętnego mieszkańca świata jest nic nie znaczącą grafiką. Zaryzykuję, że 99,999% mieszkańców kuli ziemskiej nie wiedziałoby, co to za paszport, ani co to za orzeł i absolutnie z niczym by tego nie skojarzyło. No, ale zawsze się znajdą debile, którzy roztrąbią na cały świat o odkryciu kolejnego antypolskiego spisku, uknutego w dodatku na Nowej Zelandii.

ocenił(a) film na 8
Tataaleksandrykatarzyny

Niektórzy lubią sobie od czasu do czasu pokrzyczeć "Hańba, hańba" :)

ocenił(a) film na 9
Tataaleksandrykatarzyny

Zgadzam się z Tobą na 99,999% :)

ocenił(a) film na 8
Tataaleksandrykatarzyny

Wielki szacun za cierpliwość, skrupulatność i dojrzałość w tłumaczeniu głąbom, że nie cały świat zasadza się na biedną Polskę.

ocenił(a) film na 8
dabrowskim

To nie jest polski paszport. Jest słowo paszport po polsku ale już dane są w jakimś niezrozumiałym języku. Polska pieczątka jest w miejscu innych, niewyraźnych pieczątek od przekraczania granicy. Wygląda to że ten cały dokument to jakaś niechlujna robota grafika, który nie odróżnia krajów i języków centralnej Europy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones