PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707286}

Co robimy w ukryciu

What We Do in the Shadows
7,2 80 572
oceny
7,2 10 1 80572
7,5 38
ocen krytyków
Co robimy w ukryciu
powrót do forum filmu Co robimy w ukryciu

Męczyłem się na tym filmie już od 10 minuty i zostało mi tak do końca seansu. Było kilka śmieszniejszych momentów, ale tych kilka momentów nie ratuje dla mnie filmu. Przede wszystkim produkcja nie posiada fabuły, wobec czego ciężko się na niej skoncentrować. Owszem, ma na celu prześmiewcze pokazanie powszechnie przyjętych wizerunków wampirów, jednak ukazano je poprzez zlepienie oderwanych i nie mających ze sobą powiązania scen. Gdyby wymieszali ich kolejność to nic bym nie stracił. Humor na troszkę lepszym poziomie, ale też nie wybitnie górnolotny. Nie bawi mnie np. wymiotowanie na odległość (niezależnie czym). W każdym razie humor nie dla wszystkich, a żeby go pojąć wcale nie trzeba mieć w sobie pierwiastka Einsteina, ani innej Dody. Dostrzegłem w tym filmie pewne podobieństwo do Monty Pythona, który również do mnie nie trafił. Pozdrawiam jednak wszystkich, którym się ten film podobał :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones