PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4618}
6,8 3 424
oceny
6,8 10 1 3424
Co lubią tygrysy
powrót do forum filmu Co lubią tygrysy

Rewelacja

ocenił(a) film na 8

Cinkciarze, badylary, "mewki", świetne piosenki "Rezerwatu", doborowa obsada, gorący klimat sopockich plaż i duża dawka wybornego humoru - czyli krótko mówiąc bardzo udana polska komedia końca lat. 80.

south-of-heaven

Odkopujemy temat.
Dlaczego w napisach końcowych jest "muzyka: zespół De Mono"?
Pisząc ten tekst, sugeruję się tym, że skoro wiedziałeś, że śpiewa "Rezerwat", mam nadzieję, że lepiej się w tym orientujesz niż ja.
Czy De Mono pisali muzykę dla Rezerwat, czy tylko na potrzeby filmu?
Z góry dziękuję i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Burmistrz

Wiedziałam, że w tle rozbrzmiewa Rezerwat, ponieważ mają charakterystyczny wokal (kto zna - od razu rozpozna). Z tego co pamiętam, w filmie można usłyszeć piosenki "Na półce" oraz "Nieprzytomnie słodka noc".
Jeśli chodzi o De Mono, w filmie jako motyw przewodni został wykorzystany kawałek "Otoczony" z ich pierwszego albumu "Kochać inaczej".

south-of-heaven

Dzięki.

ocenił(a) film na 4
south-of-heaven

Fakt, płaczliwego głosu Adamiaka nie sposób z nikim innym pomylić:). Muzyka Rezerwatu jest jednym z niewielu atutów filmu, choć przecież główne role grają moi ulubieńcy: Kowalewski i Pokora.

ocenił(a) film na 4
south-of-heaven

W ogóle te kawałki zarówno Rezerwatu i De.mono bardzo pasują do filmu. Tamte lata właśnie z tego typu klimatów muzycznych pamiętam. Co do De Mono to faktycznie i w trakcie filmu i na napisach końcowych leci kawałek "Otoczony".

ocenił(a) film na 8
south-of-heaven

Popieram w 100% .

ocenił(a) film na 10
south-of-heaven

Tak jest! I do tego genialna obsada

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones