PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875915}

Clara

Clara Sola
5,8 256
ocen
5,8 10 1 256
Clara
powrót do forum filmu Clara

Bezrozumnie zgrzeszyłem godząc się na seans.
Popełniałem również inne,straszne występki.
Ze szczególnym uwzględnieniem grzesznych myśli.
Kocioł w piekle już na mnie czeka .
Proszę o modlitwę w intencji zatraconych ...

ocenił(a) film na 8
clarencefilmweb

Już smażąc się dodam,że bardzo dobre kino.
Polecam i pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
clarencefilmweb

Odpisujesz na własne posty, zatem się pomodlę.

Bokciu

Mam na ten temat własne zdanie, ale się z nim nie zgadzam...

ocenił(a) film na 8
Bokciu

Dziękuję,ale wiesz ,że szkoda Twojej fatygi.Papież i miliony owieczek od lutego modlą się o zakończenie wojny w Ukrainie.A Bozia ma to w d...e :)

ocenił(a) film na 6
clarencefilmweb

Nie "w Ukrainie", a "na Ukrainie".

ocenił(a) film na 8
Bokciu

Twierdzisz ,że pisze się "na Polsce" ,a nie "w Polsce" ? Pisz jak chcesz,modły Ci nie pomogą. Lepiej poczytać coś sensownego ... :)

ocenił(a) film na 6
clarencefilmweb

Skoro lubisz poczytać coś sensownego, to proponuje zapoznać się z zasadami polskiej pisowni, które wyjaśniają dlaczego piszemy "na Ukrainie", a nie "w Ukrainie". Mówisz "w Węgrzech", czy "na Węgrzech"? Jedziesz "do Słowacji" ; "do Białorusi", czy "na Słowację"; "na Białoaruś"? Wiem, że sraczka ukraińska i poprawność polityczna, wymuszają tego typu poczwarki językowe, co nie znaczy, że mamy temu ulegać.

ocenił(a) film na 8
Bokciu

Nigdy nie byłem ortodoksem ortograficznym.Piszę jak mi pasuje.Chętnie bym coś poczytał o biegunce kacapskiej jeśli to określenie nie obraża twoich uczuć religijnych :) Polecisz coś ?

ocenił(a) film na 6
clarencefilmweb

Nie polecę, bo nie znam. Natomiast o polskiej - jak najbardziej, gdyż tylko taka mnie dotyczy.

ocenił(a) film na 8
clarencefilmweb

Dobre ! A film trochę dziwny lecz nietuzinko.wy. Uświadamia jak bardzo ciemnota ma wpływ na życie.

ocenił(a) film na 8
Ewako

Uważaj co piszesz bo możesz zostać oskarżona o obrazę uczuć religijnych :)
Pasterze patriotycznej i katolickiej Polski nie są zadowoleni gdy owieczki myślą samodzielnie ...
Ukłony.

ocenił(a) film na 8
clarencefilmweb

Akcja filmu dzieje się w Kostaryce, więc mam alibi na wypadek agresji ze strony kochajacych bliźnich ;)

ocenił(a) film na 8
Ewako

Nie ma takiego alibi,które by dało święty spokój w tym dziwnym kraju.
Tęczowa Maryja obraża uczucia religijne,pedofilia pasterzy niekoniecznie.
Zrobią wszystko by ilość baranów nie spadła do zera bo kogo potem będą strzyc i doić.
Nas już stracili i wygląda,że epidemia zatacza coraz większe kręgi :)

ocenił(a) film na 5
clarencefilmweb

Ty to umiesz zachęcić... się oglądnie, spowiedzi nie będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones