PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728595}
7,2 8 898
ocen
7,2 10 1 8898
7,1 17
ocen krytyków
Citizenfour
powrót do forum filmu Citizenfour

Zakończenie filmu

ocenił(a) film na 7

Obejrzałem ten film po dość długim czasie od jego premiery i zastanowiło mnie w nim zakończenie tego filmu jak Snowden w raz z redaktorem przekazują się informacjami pisząc je na karteczkach, ale większość z nich nie była pokazywana do kamery. Na koniec ich informacje zostają podarte i zebrane wszystkie prawdopodobnie do kosza. Ma ktoś pomysł co ta scena na końcu filmu mogła by oznaczać? Co scenarzysta i reżyser chcieli przez tę akcję filmu powiedzieć? Podejrzewam, że ma ona głębszy sens. Zastanawiam się tylko jaki????

ocenił(a) film na 4
maciekm35

Taki, że podsłuchy mogą być wszędzie, a ludzie, którzy się stykają z tym zagadnieniem zaczynają popadać w paranoję.

Tataaleksandrykatarzyny

nie wiem jak ludzie moga oceniac ten film wyzej niz5, ba dac temu oskara :D dodatkowo niemal wszyscy krytycy z FW z automatu daja za ten dokument oceny typu 7 i 8 a pewnie nie maja bladego pojecia o tej tematyce i nie czytali ksiazki. wstyd za filmweb

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones