PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757536}

Cierń Boga

La espina de Dios
4,6 284
oceny
4,6 10 1 284
Cierń Boga
powrót do forum filmu Cierń Boga

...więcej będzie tu Ewangelii (jak w "Pasji") ... czy bzdur i herezji (jak w "ostatnim kuszeniu...")

xatt1975

http://kultura.wiara.pl/doc/2949620.Nowy-film-na-Wielki-Post

Mam pewne nadzieje.

ocenił(a) film na 10
Magdalena_filmweeb

zdecydowanie więcej jest Ewangelii: http://www.wodaiogien.com/#!Cier%C5%84-Boga-Wielki-Post/c22zv/56c20b190cf272fb57 b4f07a

ocenił(a) film na 3
xatt1975

Ciort wie )

xatt1975

a ja mam nadzieję,że będzie więcej bzdur i herezji :)
Filmy powinny prowokować do myślenia i często odmiennego spojrzenia na jakąś sprawę.
A kto chce Ewangelii,to zamiast do kina niech idzie do kościoła.

sylwa2_filmweb

filmy powinny wychowywać do Prawdy a nie ogłupiać. Bzdury i herezje mieszają w głowach i ogłupiają, zamykając w konsekwencji na to, co Dobre i Piękne. a jeśli ktoś nie szuka tego, co Prawdziwe, Dobre i Piękne a woli kłamstwo, zło i brzydotę to już tu na ziemi zamienia swoje życie w piekło.

xatt1975

sylwa2_filmweb w tym wypadku wyraz "odmiennego spojrzenia na jakąś sprawę " to ładniejsza nazwa kłamstwa .
Przeinaczanie danego motywu który już istnieje na swoją modłę to zwykłe złodziejstwo i oszustwo ,juz spotkałam się z takimi filmami które deklarowały produkcję na podstawie powiedzmy -książki ,wzięły od niej tytuł itp. a całkiem przeinaczono fabułę to zwykłe złodziejstwo i oszustwo i to powinno być zabronione ;/
pluje na takich reżyserów kradnących twórczość i motywy innych których nie stać na wymyślenie własnych ,pozdro.
Najgorzej jest jak zmieniają historię ,to co się zdarzyło naprawdę zmieniają wedle swoich fantazji chorego umysłu
i nazywają to "tffurczością ".Żal pl. takich ludzi oderwanych od rzeczywistości ,wciskających ten chłam widzom .

xatt1975

xatt1975 : zgadzam się ,cenię filmy wartościowe z ideałami itp.
To świadczy o ich wysokiej jakości .Bez wartości ,filmy są jakieś puste ,zwierzęce,nieintelektualne .

xatt1975

Od pewnego czasu kopiujesz mi jeden wulgarny post zawierający obelgi.

Najwyraźniej wychowanie do Prawdy, Dobra i Piękna jest tylko czczą gadaniną, która się nie przekłada na jakieś akceptowalne postępowanie.
Wobec tego wybieramy "Ostatnie kuszenie Chrystusa"! :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xatt1975

Tak, to właśnie ten post mi kopiujesz.

Dziękuję za dowód, że Prawda, Dobro i Piękno to dla Ciebie puste słowa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xatt1975

Teraz jesteś przynajmniej szczery. To w zasadzie jest postęp.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xatt1975

Chwały to Ty falandze nie przynosisz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xatt1975

Ok, załatwione. A Ty wkopiuj jeszcze raz post z obelgami, jakbyś kulturalnie nie umiał pisać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
xatt1975

Nie mogę tak na każde życzenie. Wróćmy jednak do Prawdy, Dobra i Piękna.

Jak się one mają do oszołomów na forum, którzy kopiują jeden swój post i wklejają go dziesiątki razy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones