PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1235}

Cienista dolina

Shadowlands
7,7 7 893
oceny
7,7 10 1 7893
8,7 3
oceny krytyków
Cienista dolina
powrót do forum filmu Cienista dolina

Oglądając ten film miałem wrażenie, że się postarzałem o kilka lat.. tak samo jak odtwórcy głównych ról... Film smutny, ale czegoś nas uczy... Nie należy tracić czasu na rzeczy w życiu nieistotne... Życie jest krótkie...

Kichus

niby czemu?
niby czemu tylko dla starszych widzów?
Ja myśle, że to właśnie Ci znacznie młodsi powinni ten film obejrzeć aby to co z niego wyniosą mogli jeszcze zrealizować, aby nie było na to za późno. Cienista dolina jest przepięknym filmem o miłosci, miłości na którą nigdy nie jest za późno. No i te wspaniałe zdjęcia...

gonia

masz kompleks czy co?
o co Ci chodzi? przeciez to jest NAJPIĘKNIEJSZY film, jaki kiedykolwiek powstal! Pewnie oglądając Harry'ego Pottera też czułes się za młody! filmy o kosmitach nie są dla kosmitów. Czy Twoim zdaniem tylko psychopata ma prawo oglądać MILCZENIE OWIEC???? Człowieku! po to oglądamy, żeby na tę godzinę czy dwie znależć sie w cudzej skórze i wcz€cć się w uczucia innych ludzi!
z poważaniem i wzburzeniem
Bridget

gonia

oooops
Goniu, przepraszam, pomyłka, to było do Kichusia. a zTobą zgadzam się całkowicie
B.

użytkownik usunięty
Kichus

Ależ nie tylko!
Ja wcale tak nie uważam, że "Cienista dolina" jest tylko dla starszych widzów. Jestem osobą kilkunastoletnią, a mimo to wogóle tego nie odczułam, że rzekomo po takim filmie powinnam czuć się jak starsza pani. Ja na prawdę bardzo lubię "Cienistą dolinę" i myślę, że (tu wiele osób może przyznać mi rację) jest odpowiednia dla każdego widza o wrażliwym sercu, bez względu na wiek. Pozdrawiam wszystkich, którzy lubią ten film. ;)

użytkownik usunięty
Kichus

Każdy ma prawo do własnego zdania!
A Twoje jest,akurat takie...Wiesz obrjrzyj go sobie, gdy stracisz coś waznego w zyciu! Nie życzę, ale zdarza się! Wówczas zmienisz zdanie!
Nie wiem czy jest jakaś większa ,,superczłowiecza'' pociecha niż ten obraz.Wróć do niego pomaga, uczy wtedy gdy juz nie masz kogokolwiek o cokolwiek zapytac, a akurat jest taka paląca potrzeba.
Życzę zmiany stanowiska!
mariolagr@poczta.fm

Kichus

Dojrzała miłość i cierpienie, to (wbrew pozorom) wcale nieczęsto (a raczej mniej chętnie) podejmowany przez filmowców temat. Film prosty i wspaniały- myślę że z wiekiem będzie mi się coraz bardziej podobał...

Kichus

mi sie wydaje że przesłanie filmu było inne , albo istnieje obok tego które przedstawiłes, a mianowicie ze wiara bez miłość jest niczym. A miłośc to oddanie sie temu co najważniejsze nie pytając o warunki.
do miłości trzeba dojrzeć. Do Boga trzeba dojrzeć. Ostatnia scena przepiękna. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones