PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1235}

Cienista dolina

Shadowlands
7,7 7 894
oceny
7,7 10 1 7894
8,7 3
oceny krytyków
Cienista dolina
powrót do forum filmu Cienista dolina

Zapadły Wam w pamięci jakieś cytaty bądź przemyślenia z filmu? Było kilka takich fajnych, ja zapamiętałem trzy. Jak w przyszłości obejrzę film jeszcze raz to na pewno będzie tego więcej, na razie podaję moje i czekam na Wasze:

"Ból jest megafonem Boga, który ożywia głuchy świat"

"Doświadczenie jest brutalnym nauczycielem... ale uczy"

"Chłopiec wybrał bezpieczeństwo, mężczyzna cierpienie"

Najbardziej mnie zaskoczył i najbardziej mi się spodobał ten pierwszy cytat. Nigdy nie patrzyłem na ból, jak na megafon Boga. Ciekawe spostrzeżenie Lewisa, tylko tak się zastanawiam czy na pewno prawdziwe? Kwestia do dłuższego przemyślenia.

ocenił(a) film na 7
wilczekstepowy

Mnie sie w ogole pierwszy nie podoba i uwazam go za banal, podobnie jak tekst, ze cierpienie uszlachetnia.. Moze masochistow...

ocenił(a) film na 8
kassis

Dokładnie, ale z masochistami to już przegięcie :) Nie myślę, że Bóg poprzez ból stara się nas obudzić, wręcz przeciwnie pomaga nam go znosić. Wilczkustepowy polecam parę razy przejść się do ojców Dominikanów- oni to lepiej wyłożą. A co do cytatów tematy już były, więc i ja powtórzę "Czytamy aby poczuć, że nie jesteśmy sami".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones