PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35244}

Ciało

La Carne
5,9 48
ocen
5,9 10 1 48
Ciało
powrót do forum filmu Ciało

Cannibal Love

ocenił(a) film na 7

wbrew temu co twierdzi FW nie jest to dramat, a przynajmniej nie do końca. to raczej czarna komedia ze sporą domieszką delikatnej erotyki. humor jak na mój gust miejscami zanadto rubaszny, ale są tu też momenty autentycznie zabawne. nie jest to dzieło na miarę choćby wcześniejszego głośnego dokonania Ferreriego p.t. "Wielkie żarcie", ale tematycznie (i pod względem wymowy) jest to rzecz bardzo zbliżona. no i jeśli ktoś przepada za groteską w duchu przewrotnym i miejscami nieco obrazoburczym, to "La Carne" zdecydowanie powinno mu przypaść do gustu. ja bawiłem się całkiem przyjemnie, seans był doznaniem z gatunku tych zmysłowych (nadmorskie plenery, pyszna scena w psiej budzie), a finał tego filmu to już czysto rozkoszna makabreska. warto do niego dotrwać.

ocenił(a) film na 7
Caligula

Obojetnie co by na temat tego filmu pisac, to co najbardziej przykuwa w tym filmie to cialo Francesca Dellera :-)
A jak ktos jej chce wiecej (duuuzo wiecej) to polecam Tinto Brassa "Capriccio" (1987).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones