PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006389}

Cięcie!

Coupez!
6,1 579
ocen
6,1 10 1 579
5,1 12
ocen krytyków
Cięcie
powrót do forum filmu Cięcie!

Z początku film wydaje się strasznym sucharem. Natomiast z czasem akcja filmu zmienia się o 360 stopni i doprowadza nas do łez przez - uwaga - niepochamowany śmiech!!! I tak do końca filmu było z cała sala kinową.

ildfrost

Żeby zwrot alcji był całkowity, należy go zmienić o 180 stopni, wie Pan(i) o tym?

ocenił(a) film na 7
olgadon

Przepraszam i dziękuję za sprostowanie. Czy poda mi Pani swój adres? Prześle czekoladki.
Ps. A słowo "akcji" piszę się przez k a nie przez l.

ildfrost

Olgadon słusznie zwróciła uwagę, że o 180. Trzeba było zmienić w recenzji a nie wysilać się na „uszczypliwości”. Tyle

ocenił(a) film na 7
leets

To nie jest uszczypliwość. Naprawdę chciałem wysłać czekoladki i tak jak Olgadon zwróciła mi uwagę, ja również zwróciłem jej. Gdzie tu równość? Jeden może zwrócić uwagę drugi już nie?

ildfrost

No rzeczywiście, jeśli w Pana przypadku była to literówka, tak jak w moim, to kajam się, przepraszam i zwracam honor. Czekoladki proszę zjeść samemu. Na zdrowie.

ocenił(a) film na 8
olgadon

Literówka też była u autora wątku, a może nawet błąd ortograficzny. Niepohamowany śmiech pochodzi od hamowania, a nie od chama i powinno być pisane przez samo H.
Swoją drogą można powiedzieć w tym przypadku, że z pewnych względów akcja zmienia się o 360 stopni.

ildfrost

Niepohamowany piszemy przez samo h - zatem jako wielki fan słodyczy, poproszę czekoladki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones