PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746154}
6,6 3 431
ocen
6,6 10 1 3431
6,7 13
ocen krytyków
Christine
powrót do forum filmu Christine

"Christine" jest olśniewająca! Film zbyt dobry i mądry, żeby pojawić się w nominacjach do Oscarów.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
justynatalik_filmweb

Swoją drogą masz małą wiedzę o filmie w ogóle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
justynatalik_filmweb

Justyna Twój cytat dla potomnych, jak to kocioł przyganiał garnkowi: "A co taki mężczyzna robiłby w środku nocy na filmwebie? Czy taki facet nie spędzałby tego czasu inaczej?..nie powinieneś być w tym czasie z najbliższą osobą"
Jest teraz godzina 01:35 w nocy, więc tak zacna kobieta robi teraz on-line na filmweb? Nie powinnaś być w tym czasie z najbliższą osobą? Powiedz Justyna szczerze pokrętne tę życie co?

BINSPOT

Mój mąż smacznie śpi obok ;-) Wcześniej oboje dyskutowaliśmy o tym, że dziwi nas że tacy ludzie jak Ty, z takimi poglądami istnieją.

ocenił(a) film na 1
justynatalik_filmweb

A mnie dziwią ludzie właśnie tacy jak Ty, który widzi źdźbło w cudzym oku a w swoim belki nie widzi. Krytykujesz mnie, a sama dobrego przykładu nie dajesz i przypomnę Ci, że jest już 01:54 w nocy a Ty nadal w internecie. Bezrobotna?

BINSPOT

Z Tobą naprawdę nie da się normalnie rozmawiać... Napisałam już wszystko, co chciałam. Jeszcze nie tak dawno twierdziłeś, że jestem podlotkiem.Jeszcze trochę wymiany postów i będę miała kilka nowych życiorysów. Pozdrawiam i żegnam!

ocenił(a) film na 1
justynatalik_filmweb

I zdania nie zmieniam, tylko już Ci przytakuje dla zdrowia twego, jesteś choleryczka i bardzo pobudliwa i widzę, ze z tego powodu spać nie możesz (emocje górą) 02:11 a ty nadal on-line w swoim topicu? A to już nie robi się normalne.

BINSPOT

I chodzę spać kiedy mam na to ochotę, nic mnie nie ogranicza na szczęście. A lubię po północy. Nie twierdzę, że to normalne :-)

ocenił(a) film na 1
justynatalik_filmweb

Więc proszę uszanuj innych na przyszłość zanim wytoczysz ciężkie działa, które miały dowalić, bo jak widzisz jesteś taka jak ja ;-) normalna, może trochę inaczej ale swoja baba.

BINSPOT

Ach, skoro dla Ciebie arcydziełem są "Krzyżacy" i "Cuda z nieba" (!) to po co oglądasz taki film jak "Christine"? Lubisz masochizm?

ocenił(a) film na 1
justynatalik_filmweb

Znowu obrażasz użytkowników tego portalu. Na początku myślałem, że mam do czynienia z dojrzałą, dorosłą kobietą, a Ty zwykła pyskata internetowa małolata jesteś - podlotek. Jak dorośniesz i wkroczysz w dorosłe życie to będziesz wiedziała, że ktoś musi pracować, by inni mogli się bawić (moja nocna wizyta do Twojej złośliwej aluzji). Jak kulą w płot!

BINSPOT

To dla mnie jak komplement, takie odmłodzenie. Po Twojej reakcji widzę, że trafiłam w sedno. Naucz się chociaż poprawnie pisać bo wrażliwości już się nie nauczysz. Użytkownicy tego portalu sami Cię ocenią, czytając Twoje wypowiedzi naszpikowane bluzgami i łatwymi osądami (ja w przeciwieństwie do Ciebie nikogo nie obraziłam) - i zapewniam Cię, że to nie będzie dla Ciebie przychylna ocena. Twoja jedyna broń to dowcip i słaba ironia. Z takimi ludźmi jak Ty nikt nie chce mieć nic wspólnego, ja także.

BINSPOT

Zgłosiłam Twoje posty jako nadużycie bo to skandal żebyś wypowiadał się w ten sposób, obrażał ludzi cierpiących na zaburzenia psychiczne, obrażał mnie i głosił swoje niebezpieczne poglądy.

ocenił(a) film na 1
justynatalik_filmweb

Do leczenia zaburzeń psychicznych czy uzyskania porady są inne wyspecjalizowane miejsca, a filmweb już na pewno się służy do tego. Wybrałaś złe miejsce do bronienia ciepiących na urojenia.
Dlaczego nie ma żadnych argumentów w Twoim wypowiedziach? Twierdzisz, że głoszę niebezpieczne poglądy, bo gardzę samobójcami, którzy krzywdzą swoim postępowaniem innych, myśląc tylko o sobie.
Ani dowcipu ani ironii nie było w moich wypowiedziach, znowu doklejasz łatkę na swój wyimaginowany tylko sobie znany sposób.
Justyna jesteś bardzo niezgodna i agresywna.

BINSPOT

Ja rozmowę z Tobą skończyłam, nie da się dyskutować na takim poziomie. Posty są zgłoszone, mam nadzieję że filmweb zareaguje i nikogo więcej nie obrazisz, wyzywanie innych ma jakieś granice, brakuje Ci kultury. Nie jesteśmy po imieniu, to tak na marginesie - całe szczęście Cię nie znam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
fonefa

Miało być ON ma coś do powiedzenia.

fonefa

Ale skąd przypuszczenie, że mi zależy na minusie od Ciebie? To On mnie i nie tylko mnie obraził. Ręce opadają.

BINSPOT

Pozostań w swoim normalnym świecie według Tobie tylko znanej definicji normalności.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
fonefa

Żal mi Was i dokładnie tak zrobię - ta wymiana zdań jest toksyczna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
fonefa

Ta dziewczyna jako jedyna z Was miała coś mądrego do powiedzenia a Wy potraficie Ją tylko bezpodstawnie obrażać i wyzywać. Widzę, że wpisy zostały zablokowane - chyba nie bez przyczyny? Ogarnijcie się, szczególnie fonefa i aga2170 bo kobietom naprawdę nie wypada się tak zachowywać

ocenił(a) film na 1
emilisilver

Tak wpisy zostały zablokowane, bo ktoś miał odwagę jej powiedzieć prawdę w oczy, co myśli o jej zachowaniu w komentarzach, a ona zgłosiła ludzi posty, że ją obrażają i cały świat jej przeciwko niej (niczym Christine z filmu). Typowe zachowanie przedszkolaka "proszę Pani a oni mnie przyzywają i mówi, że jestem dziwna". A prawda jest tak, że nie było tam nic wulgarnego - kompletnie nic. Panie pisały miedzy sobą, co myślą i tyle bez zdanych wulgaryzmów, tak samo jak ja. Niewygodne posty, tak się załatwia na filmweb, a moderatorzy z automatu usuwają, każdy zaznaczony komentarz. To nie nowość na filmweb.

ocenił(a) film na 10
BINSPOT

I tutaj Cię zaskoczę - nie każdy zgłoszony komentarz jest usuwany. Sama kilka razy zgłaszałam niektóre komentarze i nie zostały usunięte. Czytałam Waszą dyskusję i o ile jeszcze Pana niektóre komentarze były normalne, o tyle posty wspomnianych Pań były bardzo niegrzeczne, chamskie, pozbawione jakiegokolwiek dobrego smaku i zupełnie bezpodstawne. Ewidentne złamanie regulaminu. Nie dziwię się, że zostały usunięte i nie zdziwię się jeśli wspomniane użytkowniczki zostaną w ogóle zablokowane, tyle że to musi potrwać. Nie rozumiem jak można tak atakować innych użytkowników. Uprzedzam Twoje pytanie - zarywam noc żeby pracować na komputerze :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
justynatalik_filmweb

Przygnębiająca konstatacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones