PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877594}
6,8 8 604
oceny
6,8 10 1 8604
7,6 44
oceny krytyków
Chleb i sól
powrót do forum filmu Chleb i sól

Oglądanie tego dzieła za względu na sepleniących, mówiących niezbyt wyraźnie aktorów to męczarnia. I to dosłownie, gratulacje jak ktoś wytrwał i nie musiał domyślać się o czym gadają.

ocenił(a) film na 5
_illusion_

Na festiwalu w Gdyni był angielskie i dużo mi pomogły ;))) W wydaniu DVD na szczęście jest opcja polskich napisów dla niesłyszących.

ocenił(a) film na 3
kryst007

Pewnie ktoś z produkcji domyślił się, że nie nie da się zrozumieć scenariusza i niby dla ściemy, bo pewnie na widowni zero obcokrajowców, wrzucił anielskie napisy. Jak ktoś, jak ty, zna angielski to luz, ale ci co tylko polskojęzyczni nadal nic nie zrozumieli z filmu.

_illusion_

Jak zwykle dźwiękowcy w polskim filmie nie dali rady. Czasami sytuację ratuje jakiś aktor z dobrą dykcją

ocenił(a) film na 7
_illusion_

Na C+ weszła wersja z napisami PL. Dużo pomagają :)

ocenił(a) film na 3
Wiktorek

Ja wcześniej żartowałem. Ale to jest śmieszne. Polski film z napisami. Ja poczekam jednak na wersję z dubbingiem albo lektorem :))

ocenił(a) film na 7
_illusion_

Śmieszne może i tak. Dla mnie żenujące, że polska kinematografia nie potrafi w dźwięk i dykcję. Większość polskich filmów oglądam z napisami, żeby rozumieć o czym mówią :)

ocenił(a) film na 7
_illusion_

Polecam jakieś dobre słuchawki.

ocenił(a) film na 3
Kojotass

Nie ma takiej potrzeby, wyżej ktoś pisał: "Na C+ weszła wersja z napisami PL. Dużo pomagają :)" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones