PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877594}
6,8 8 604
oceny
6,8 10 1 8604
7,6 44
oceny krytyków
Chleb i sól
powrót do forum filmu Chleb i sól
Boomslang76

No głos w tym filmie to żenada jak zawsze w naszych wspaniałych produkcjach:)

ocenił(a) film na 6
Boomslang76

Nawet jak na polski film to jest bardzo słabo. Trzeba się domyślać co mówią, często przewijając kilka razy do tyłu. Ktoś kto zatwierdził to "dzieło" do wydania to albo go nie oglądał (a raczej nie słuchał) albo miał wyj#bane.

r1xc

Po 15 minutach oglądania muszę odpuścić, bo walczę domyślając się z ruchu warg..tragedia. Nie znam się na realizacji ale odnoszę wrażenie, że częściową winę ponoszą aktorzy niewyraźnie burcząc pod nosem.

ocenił(a) film na 5
Boomslang76

Całkowicie się zgadzam.

Magda_712

Tragedia. Nie da się tego oglądać przez niewyraźne dialogi.

ocenił(a) film na 6
Boomslang76

Słabo słychać to jedno ale tu jeszcze często postacie bełkoczą. Częsta przypadłość polskich produkcji to problemy z dźwiękiem, ale tu serio można się poczuć jak na seansie w obcym języku, który znamy mocno średnio.

ocenił(a) film na 4
Boomslang76

Nie zrozumiałem dialogów chyba w polowie filmu. Jednym z problemów jest na pewno dźwięk. Nieraz dźwięki z tła zagłuszały to co mówią bohaterowie, ale chyba największym problemem jest to, że "aktorzy" w tym filmie seplenią albo mowią niewyraźnie. Amatorzy mogą być w porządku, ale fajnie jest zatrudnić takich, ktorych widzowie będą w stanie zrozumieć.

ocenił(a) film na 5
przem

A  juz myslelem ze to tylko ja mam problem ze sluchem ,w takim filme gdzie tak sie go nominuje i wysoko ocenia przez krytykow to jest jakis zart......aby miec problem ze zrozumieniem co kto mowi.

Boomslang76

wytrzymałam 20min tego bełkotu i pewnie film bym obejrzała gdybym co kolwiek rozumiała z tej sepleniny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones