PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609980}

Chińczyk na wynos

Un cuento chino
6,7 2 982
oceny
6,7 10 1 2982
Chińczyk na wynos
powrót do forum filmu Chińczyk na wynos

Niecodzienna historia ,wyraziści bohaterowie znacznie się od siebie różniący,zabarwienie zarówno dramatyczne jak i komediowe.
Nie jest to może arcydzieło ,ale bardzo przyjemny film ,wart polecenia ,dziwi mnie tak bardzo małe zainteresowanie nim ,nawet pomimo tego, iż jest to kino środka.

ocenił(a) film na 8
marako

Dla mnie bomba! ;)

antyspamblood

Też tak uważam. Świetny film, rozwalił mnie totalnie już w pierwszych minutach, sporo zabawnych, absurdalnych momentów, ciekawa i oryginalna fabuła. Tylko tych wycinków z gazet mogło być trochę więcej... :D

ocenił(a) film na 7
marako

Bo to ludzi nie kręci. Pokolenie ipada nie akceptuje spokoju, niespieszności, wyczucia.
To takie piękne historie, których dokoła zapewne jest dużo, tyko ich nie dostrzegamy.
Wiedzą o nich tylko zainteresowani i sąsiedzi, znajomi.
Nikt się z nimi nie próbuje przebijać do masowej świadomości, bo to własnie intymność stanowi o ich sile.

ptosiek

Bardo dobra komedia.
Ale nie dla "masowego widza" niedowidza.
Może Gutek by zaryzykował?

siouxie

Oj tam. Scena na komisariacie spodoba sie wiekszosci widzow ;)

ocenił(a) film na 5
marako

Za bardzo udziwniony. Udziwnianie dziwnych zdarzeń musi byc takie, aby efekt końcowy wyglądał na prawdziwy. A tutaj tylko rozmaślili masło do tego stopnia, że jest 200% masła w maśle.

Ten rosyjski konferansjer na końcu był jedyną przekonującą postacią w filmie. Cała reszta niestety nie, choc film jest bardzo poprawnie zrobiony.

ocenił(a) film na 5
Wujek_Sylwek

Tak mi teraz przyszło do głowy: tam pod koniec jedzą dulce de leche. To w smaku podobne do krówek mordoklejek: przesłodzone mleko z lekka przypieczone. I po tym filmie człowiek się czuje tak, jakby zjadł za dużo krówek.

ocenił(a) film na 7
marako

W zupełności się zgadzam.Bardzo fajna historia z odrobiną humoru.Cyt."Ponad miliard Chińczyków,a Wy ludzi nie macie bucu jeden!" rozłożyło mnie to na łopatki:-)
Z tym kinem środka to za bardzo nie rozumiem co miałaś na myśli-Chińczyka? Film jest argentyńsko-hiszpański.

ocenił(a) film na 7
marako

Czy to rzeczywiście było inspirowane faktyczną historią? jakoś nie chce mi się w to wszystko wierzyć, ktoś może to potwierdzić?

Ninettezinha

a czy to dla Ciebie duże znaczenie? :-)
Pewnie podobnych scenariuszy życie napisało sporo...

ocenił(a) film na 7
siouxie

Lol, tak am duże znaczenie xD... chcę po prostu wiedzieć i już, tak ci to przeszkadza?

ocenił(a) film na 7
Ninettezinha

Film inspirowany raczej podobną historią,nie identyczną. Krowa ponoć naprawdę spadła z samolotu na japoński kuter.

ocenił(a) film na 7
jacekg9

Hmmm to ciekawe, dziękuje za odp.

ocenił(a) film na 6
marako

ciekawy film i bohaterowie. faktycznie spokojna akcja z ciekawą kreacją!

marako

potwierdzam, bardzo przyjemny film na który przez przypadek natrafiłem wczoraj na Cinemax :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones