PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580746}
6,3 35 730
ocen
6,3 10 1 35730
4,1 11
ocen krytyków
Chemia
powrót do forum filmu Chemia

Momentami czułem sie jak na spektaklu teatralnym. Lubię teatr, więc film mi się podobał. Chyba nawet bardzo spodobał. Poruszający. Polecam. (właśnie wróciłem z "Replik 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni").

ocenił(a) film na 9
ivaz

Ja miałam okazję oglądać przedpremierowo. Mam podobne odczucia. Piękna opowieść o miłości, prawdziwej bliskości, łapaniu najlepszych chwil z życia i... chyba każdy powinien zobaczyć ją choć raz. Nikt z nas nie spodziewa się nawet, że miłość może być aż taką inspiracją do życia. :)

ocenił(a) film na 9
Coolka_filmweb

Ja miałam okazję iść ze swoim facetem i wyszliśmy bardzo zaskoczeni tym filmem. Ale zaskoczeni pozytywnie. To jeden z takich, po których wychodzi się z kina i człowiek nie wie co właściwie mógłby powiedzieć, bo cokolwiek nie powie, nie będzie odpowiednie w tym momencie. Rzadko mi się takie filmy zdarzają i bardzo cieszę się, że mogłam iść na niego i coś fajnego poczuć i przeżyć. Mój mężczyzna stwierdził też, że to jest film, który docenią tacy ludzie, którzy już trochę znają życie - z niespodziankami jakie przynosi. Sam jest dojrzałym mężczyzną i powiedział, że dobrze, że ktoś spróbował nas trochę poruszyć i przypomnieć o tym, co się w życiu liczy. Nie ma konta na filmwebie, więc wypowiadam się za nas dwoje. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones