PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=580746}
6,3 35 726
ocen
6,3 10 1 35726
4,1 11
ocen krytyków
Chemia
powrót do forum filmu Chemia

Nie żałuję ani jednej minuty, którą poświęciłam na obejrzenie tego filmu, choć po przeczytaniu wielu opinii, byłam nastawiona dość sceptycznie. Chemia zaskakuje barwnością, intensywnością i siłą miłości dwojga ludzi, przedstawioną w genialny sposób. Film dla ludzi, którzy potrafią odbierać emocje. Jak dla mnie świetna gra aktorska, która nie pozostawia nic do zarzucenia i wciąga widza od pierwszych minut.

ocenił(a) film na 9
Pandora87

Ja nie planowałam pójść na "Chemię", ale jak mi kumpel w pracy opowiadał, że się popłakał (i to nie jeden raz) to stwierdziłam, że coś musi w tym być, bo on akurat nie jest jakoś specjalnie skory do wzruszeń. Wyciągnęłam męża i pojechaliśmy, film bardzo nam się podobał. Pięknie pokazana historia o miłości, która przetrwa wszystko, o życiu bohaterki, kolorowej i radosnej mimo szarości wokół. No piękny film po prostu i do tego świetnie zrealizowany. :)

ocenił(a) film na 8
Karolka_29

Jako dla mnie faceta ten film był po prostu piękny. Moja kobieta była wręcz zachwycona tym filmem. I ta piękna historia o miłości ponad wszystko. Warto go po prostu zobaczyć i samemu wystawić opinię!

ocenił(a) film na 9
Radzik84

Dziękuję za odzew. Widzę, że Wasze odczucia po seansie są podobne do moich. W kinie byłam z mężem i również był poruszony opowiedzianą historią i ogólnie zachwycony całością obrazu. Cieszę się bardzo, że film trafia również do serc i dusz męskiej części publiczności i chociaż raz można obejrzeć coś naprawdę razem z Wami, a nie obok Was.

ocenił(a) film na 8
Pandora87

Trafia, trafia i to bardzo. "Chemia" to bardzo poruszająca opowieść i naprawdę warto poświęcić czas na spotkanie z nią. Ja odebrałem to tak, że to historia wielkiego uczucia, które zostaje wystawione na próbę... życia pomimo przeciwności, trochę na przekór, żeby się jeszcze sobą zdążyć nacieszyć chociaż trochę. Każdemu polecam obejrzeć i to niezależnie od płci. Serio.

ocenił(a) film na 6
Pandora87

Ojj, ilu mężczyzn łzy ocierało w kinie ;) Nie spodziewałam się :) Ja sama też się wzruszyłam, ale to było to przewidzenia, bo zawsze bardzo przeżywam takie filmy, ale po moim mężu twardzielu tego się nie spodziewałam... a jednak. ;) Ogólnie zgadzam się w 100% z tematem, piękny film o uczuciach dla tych, którzy potrafią czuć. Bardzo poruszający, warto się wybrać, jeśli ktoś się jeszcze zastanawia.

ocenił(a) film na 9
yaska

Jak już pisałam w innych tematach - jestem ze starszym od siebie, dojrzałym mężczyzną i on również poczuł się poruszony "Chemią". Wyszliśmy z kina nic do siebie nie mówiąc. Dopiero w domu porozmawialiśmy o tym, że na co dzień nie docenia się tego, ile się ma. Że warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić co jest ważne albo ważniejsze. I że cokolwiek by się nie działo, mamy najwięcej na świecie, bo mamy siebie......

ocenił(a) film na 7
Pandora87

Dokladnie

Pandora87

Zgadzam się z Tobą, iż jest to film dla ludzi, którzy potrafią odbierać emocje. Wspaniały i poruszający. A barwność i intensywność kolorów tym filmie - jak dla mnie rewelacja.

ocenił(a) film na 9
karolina9494

Dodałabym jedynie do Twojej wypowiedzi, że więcej emocji odbiorą ludzie, którzy doświadczyli czegoś podobnego lub byli obok.

użytkownik usunięty
Pandora87

Dziękuję za twój post. W polskiej kinematografii brakuje finezji, szaleństwa, magii kina. Brakuje szerszego spojrzenia, poszybowania w inny wymiar, dania się ponieść uczuciom, niekoniecznie według ponurych, patriotycznych, oklepanych, nudnych i powielanych schematów. Ten film to polska perełka, przede wszystkim dla ludzi wrażliwych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones