PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1242}

Charlie

Chaplin
7,7 13 234
oceny
7,7 10 1 13234
7,7 9
ocen krytyków
Charlie
powrót do forum filmu Charlie

Świetny film ale na uznanie zasługuje przede wszystkim fenomenalna rola Roberta - wspaniale zagrał postać Chaplina, jednego z najlepszych aktorów w historii, zdecydowanie najlepsza rola Roberta i jedna z najlepszych ról jakie widziałem. KLASA!!!

_ENKI_

Też uważam, że to rola jego życia (jak dotąd) ,chociaż miewał i ma w swoim dorobku kilka naprawdę dobrych!

ocenił(a) film na 9
_ENKI_

Mam wrażenie, że Robert do dziś gra Chaplin'a.

ocenił(a) film na 9
k3r10n

to prawda - rola Downey'a oscarowa

ocenił(a) film na 8
Kazikowy

Oscarowa , dla Akademii najwidoczniej nie była , bo Robert przegrał między innymi z Alem Pacino i Clintem Eastwoodem . Dla mnie jednak rola piękna . Mam 12 lat i film ten należy do moich ulubionych . xd

blackswan09

Szkoda tylko, że większośc ludzi będzie kojarzyła go wyłącznie z postacią Tonego Starka z "Iron Mena".

ocenił(a) film na 8
s3nior

Z drugiej strony, moze dzieki tej roli wielu widzow odkryje go jako aktora i zapozna sie z innymi filmami. Ale Starka sie nie czepiajmy, bo tez zagral go rewelacyjnie :)

ocenił(a) film na 9
Wikol

Mądrze prawisz. Ja zachwyciłam się Robertem w Sherlocku na tyle, żeby odkryć resztę jego filmografii, m.in. genialnego "Chaplina".

ocenił(a) film na 9
milkaway

Ja również dzięki Sherlockowi zachwyciłam się RDJ:) Dzięki przełomowym filmom w jego karierze, inni sięgną po jego starsze filmy - na przykład rewelacyjne "Mniej niż zero", "Urodzonych morderców" czy właśnie "Chaplina".

ocenił(a) film na 9
s3nior

JA tam kojaze go z Hulkiem i Solistą ;) Zanim odejda wody tez nie byl az tak zly.

ocenił(a) film na 9
Nashael

Mistrzowska rola,mistrzowski film 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones