PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700906}

Chłopak z sąsiedztwa

The Boy Next Door
5,5 40 038
ocen
5,5 10 1 40038
3,4 9
ocen krytyków
Chłopak z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Chłopak z sąsiedztwa

Wyświechtana fabuła.Żenujace aktorstowo.Amatorsko zmontowany ,strasznie chaotycznie to wygląda.Denne dialogi!1/10

ocenił(a) film na 8
lupus198116

Może i film jest kiepski ale co do gry aktorów nie mogę się zgodzić :) Jenny dostaje pochwały za swoją grę. Twierdzą że rola jest dobrze zagrana a w momentach fizycznych na bardzo dobrym poziomie. Więc myślę, że krytycy się znają. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
JLO1810195

sama jestes kiepska dla mnie jest bardzo dobry a J lo jak zwykle najlepsza

ocenił(a) film na 2
JLO1810195

Hmm... W momentach fizycznych na wysokim poziomie powiadasz... no tak, jak na swoj wiek dobrze sie trzyma i jeszcze pare momentow fizycznych chciala pokazac w tej szmirze ; )

ocenił(a) film na 2
JLO1810195

Kiepskiemu filmowi dajesz ocenę 10?

ocenił(a) film na 6
slesz_2

No 10 to ja tutaj nie rozumiem kompletnie.
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/04/the-boy-next-door.html

ocenił(a) film na 1
JLO1810195

Cóż za porażające... dając 10 tylko po to aby podnieść średnią tego dna z wodorostami... scenariusz fatalnego zauroczenia, czy też obsesyjnego jest już mocno wyeksploatowany i tak prawdę pisząc na cholerę kręcić co jakiś czas to samo i to w dodatku w tak fatalnym wykonaniu pod każdym względem czy to prostactwa scenariusza, marnej gry aktorskiej, beznadziejnego montażu... w tym filmie nic nie zasługuje na uwagę.

ocenił(a) film na 8
Centralny

Każdy ma swoje zdanie. Mnie się podoba i dałem taką ocenę na jaką miałem ochotę. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
JLO1810195

zrozumiem wiele... ale 10 dla tego filmu??

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

To już moja opinia każdy ma swoje zdanie. Zresztą tutaj na filmwebie oceny filmów są zawsze znacznie zaniżone. Co do Jlo już nie chce mi się już komentować. Może nie należy do wielkich aktorek, ale gra całkiem dobrze. Jest wiele gorszych aktorek. Nie wiem dlaczego tak jest krytykowana za swoje aktorstwo. Może dlatego że ma 45 lat i wygląda bosko ?? Nie wiem. Ważne, że swoich fanów nie zawodzi. Zarówno w muzyce jak i w filmie. Co do filmu niebawem wychodzi kolejny film z Jennifer Lila & Eve i myślę że film będzie dużo lepszy od chłopaka z sąsiedztwa. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3
JLO1810195

Wiesz... co do samej J.Lo to nie mogę nic zarzucić, tym bardziej, że w tym filmie naprawdę fajnie gra. Super, że nie boi się grać kobiety w swoim wieku, jak to większość aktorek na siłę po 40-tce gra 28-latki. Poza tym sprawdziła się.

ocenił(a) film na 3
JLO1810195

Chodziło mi o to, że napisałaś(eś), że film jest kiepski a mimo wszystko oceniłaś(eś) na arcydzieło. Tego nie rozumiem.

ocenił(a) film na 8
Unibet_78

Faktycznie teraz dopiero zauważyłem, że oceniłem film na 10. Nie wiem dlaczego już dawno temu zmieniłem swoją ocenę. Popieram w zupełności film nie jest arcydziełem. Zaraz jeszcze raz sprawdzę :) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
lupus198116

W stu procentach potwierdzam

użytkownik usunięty
ziaba933

Kiła i mogiła. Wiedziałem dobrze, w jaki przedział się wpi***alam, ale filmidło i tak dało po garach. Omijać z daleka, a mojego nicku nie kojarzyć z tym kupsztalem. Mnie tu nie było!

ocenił(a) film na 7
lupus198116

zgadzam się, nie będę otwierać nowego wątku bo film na to nie zasługuje ... no cóż czasem mam wrażenie, że scenarzysta myśli, że ma do czynienia z mało inteligentnymi i życiowymi widzami. A przecież tak dużo tutaj nieżyciowych sytuacji, niedoróbek i szkoda dalej pisać, bo nie warto nawet paluchów sobie męczyć, WIELKIE ROZCZAROWANIE. Składam zażalenie, ale głównie do reżysera i scenariusza, niż do aktorów. Oj kończę bo paluchy zmęczone:(

lupus198116

No, może jakby zostawiła syna i męża, wyjechała w siną dal z psychopatą oraz żyła z nim długo i szczęśliwie (?), to film byłby nowatorski i godny wysokiej oceny... odnoszę wrażenie, że ludziom się nudzi i nawet sceny gore byłyby przewidywalne. Dla mnie thriller na przyzwoitym poziomie, gra aktorska powyżej oczekiwań, trzymał w napięciu, a i ścieżka dźwiękowa niczego sobie. Większe shity oglądacie i jest ok.

ocenił(a) film na 1
lupus198116

Totalny gniot - wyłączyłem - czas bezpowrotnie stracony - 1/10 !!!

ocenił(a) film na 3
lupus198116

no i producentem jest J.Lo czyli jedyny wniosek - reżyseria scenariusz jest pod nią robione żeby ją jak najlepiej wyeksponować i pokazać bo ona kase dostarcza...ciekawe gdzie taki duży rozmiar majtek znaleźli chyba sama uszyła...film się strasznie ogląda ze względu na przewidywalność aktorów i ich tekstów i tego że ten film stara się z całych sił najlepiej pokazać tą starą piosenkarkę która nie wie co ze sobą zrobić i tyle

ocenił(a) film na 1
Beemka

Też chciałem dać 3, ale dam 1. Za dużo mnie w tym filmie wkurzało. To coś jak "skradzione seks taśmy" by o kimś się mówiło i zazdrościło. Lopez ok 16 lat temu bardzo mi się podobała. Miała te swoje 29-30 lat robiła muzykę, była wszędzie. Teraz jak widzę te jej klipy z małpiszonami to zbiera mi się na wymioty.

W ogóle ten wątek z tym "romansem" naciągany jak prezerwatywa na głowę :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones