PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700906}

Chłopak z sąsiedztwa

The Boy Next Door
5,5 40 009
ocen
5,5 10 1 40009
3,4 9
ocen krytyków
Chłopak z sąsiedztwa
powrót do forum filmu Chłopak z sąsiedztwa

jak w większości filmów amerykańskich nastolatka wcale nie gra nastolatek, a 27 letni mężczyzna. Tyle miał lat podczas kręcenia filmu. I jak zwykle w amerykańskich filmach okaże się się nastolatek jest bardzo dobrze zbudowany i ma zarost.

ocenił(a) film na 6
MoszeUsz

no cóż magia kina ;)
jak dla mnie całkiem niezły ten "nastolatek" xd

Tomciaa

Mnie to zawsze śmieszy. A najlepsze są sytuacje, gdy wśród dwudziestokilkuletnich nastolatków pojawia się prawdziwy nastolatek i jest wyśmiewany, czy prześladowany przez to, że jest słaby czy chudy.

ocenił(a) film na 6
MoszeUsz

dokładnie no ale cóż... tutaj w tym filmie taki "nastolatek" jak Ryan Guzman może się sprawdzi... nawet nie mam pojęcia kto inny by mógł takiego "nastolatka" zagrać.

Tomciaa

Do takiej roli trudno o prawdziwego nastolatka. Ale mógł grać np: studenta i wtedy było ok.

ocenił(a) film na 6
MoszeUsz

dokładnie. To by było idealne rozwiązanie. Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie w filmie ;)

MoszeUsz

Zważywszy na to, że J.Lo ma te swoje 40 z hakiem (pewnie), w stosunku do niej można powiedzieć o nim, że to nastolatek.
A tak całkiems erio. Opis fimlu (w oryginale) mówi, że Claire zabawiała się z młodym sąsiadem, a więc nie musi się zamykać na te "11-19" lat.

tpiapiac

A widzisz. Młody sąsiad to co innego. Ktoś źle przetłumaczył to na nastolatka na filmwebie.

ocenił(a) film na 10
MoszeUsz

Na Polskiej stronie J.Lo na fb jest podane, że ten aktor gra 19 - nastolatka, wiec jest pełnoletni.

Jenn19

To już lepiej. Źle przetłumaczył to ktoś na filmwebie na nastolatka.

ocenił(a) film na 1
MoszeUsz

A właśnie miałem pisać podobny temat.

Tak, takie filmy są groźne. Właśnie dlatego, kogo widzą na ekranach ... nawet maturzyści. Skoro można wyglądać tak w US to czemu nie w reszcie świata? I zaczyna się koksowanie. To samo dotyczy dziewczynek. Które po latach postarzania w przed 30 wyglądają jak po 40. Co wcale atrakcyjne nie jest.

Ten zabieg jest przeprowadzany od lat. I często licealistów grają osoby grubo po 35rż. Jak dla mnie to przegięcie i takie filmy z punktu mnie wkurzają.
Np. filmowy syn, ten Kevin ma 20 lat - różnica kolosalna między "kumplami z sąsiedztwa" :)
Jak zobaczyłem, że ten film był w kinie, a obecnie ma ocenę 5,5/11750 i 9275 chce zobaczyć ten film to wymiękam. Trochę lepiej to wygląda na imdb - 4,5/15321. Dla mnie normalnie filmy robione dla TV są dużo lepsze. A tu budżet 4 bańki, a już zarobili 50.

Nie ogarniam :P

wmbco

Ja to obserwuje od wielu lat. Są tylko nieliczne filmy i seriale, gdzie faktycznie nastoletnie postacie są grane przez nastolatków.

MoszeUsz

One Amerykany późno dojrzewać!

MoszeUsz

Nie 27, tylko 29 lat miał ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones