PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697454}

Chłód w lipcu

Cold in July
6,4 7 896
ocen
6,4 10 1 7896
6,7 6
ocen krytyków
Chłód w lipcu
powrót do forum filmu Chłód w lipcu

Jak w temacie - pierwsze 25 minut da się oglądać, reszta to film klasy B, a może nawet C. Zabrakło pomysłu, wykończenia i chyba kończono ten film na siłę. Jeśli chcecie zapamiętać Sama Sheparda z filmu "Black Howk down", dajcie sobie spokój z tym filmem. Naprawdę szkoda czasu.

ocenił(a) film na 9
skynet1234

Taka jest Twoja opinia i masz do niej prawo. Inna osoba po obejrzeniu może wyciągnąć zupełnie inne wnioski. Film ma swój klimat - mroczny, surowy i prosty. Naprawdę może się podobać.

ocenił(a) film na 2
Sylwiaczek666

Ależ oczywiście to jest tylko subiektywna opinia - nie należy się nią kierować tylko samemu obejrzeć film. Przy recenzji innego filmu napisałem, że jest słaby ale dla kogoś innego może to być arcydzieło. Respect! :-)

ocenił(a) film na 9
skynet1234

Taką wymianę zdań lubię! :] A nie "argumenty" typu: "tylko debilowi film ten będzie/nie będzie się podobał". Przykro mi, kiedy czytam takie komentarze, albo wyjazdy personalne do ludzi, śmiących mieć inną opinię niż jakiś smutny, złośliwy człowieczek z zaniżoną oceną, który popisuje się na FB bogatym arsenałem obelg i obraźliwych stwierdzeń

Respect! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones