PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120159}

Cementowy ogród

The Cement Garden
7,0 906
ocen
7,0 10 1 906
Cementowy ogród
powrót do forum filmu Cementowy ogród

Klimat!

ocenił(a) film na 9

Utrzymana w nieco mrocznym i niepokojacym-ale tez wciagajacym klimacie historia zakazanej milosci miedzy rodzenstwem.Duzym atutem jest tu rowniez bardzo naturalna gra aktorska.Bardzo mi sie podobal-polecam!

ocenił(a) film na 7
Ariella

Podpisuję się wszystkim co mam. Świetna finałowa scena.

ocenił(a) film na 8
Ariella

To nie jest historia o zakazanej miłości rodzeństwa. To historia o rodzinnej patologii, izolacji od świata, braku rodziców i tego co robią dzieci pozostawione same sobie, które muszą wziąć za rodzinę odpowiedzialność, a nie bardzo wiedzą jak.

Natomiast zgadzam się, że ostatnia scena mocna. Ostatnio obejrzałam film powtórne i ostatnią sceną byli przytuleni nago na łóżku Julie i Jack, zalani przez niebieskie światło z zewnątrz. Mniemam, że pewnie niedługo policja odkryje zwłoki matki w piwnicy...

A film tak jak i książka są bardzo dobre zresztą.

ocenił(a) film na 8
Ariella

Mnie również urzekł klimat tego filmu - jest niesamowity. I zgadzam się z Przedmówczynią - izolacja od świata i innych ludzi odgrywa dużą rolę w budowaniu tajemniczości. Gra młodych aktorów bardzo naturalna, a przy tym profesjonalna. Film jest trudny, ale wart obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones