PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=905}
7,9 94 799
ocen
7,9 10 1 94799
8,2 34
oceny krytyków
Casablanca
powrót do forum filmu Casablanca

6/10

ocenił(a) film na 6

Może i klasyk ale mnie nie zauroczył. Tak czy siak niezły, na pewno powyżej średniej.

ocenił(a) film na 6
pachomir

Zdecydowanie się zgadzam. Film warto obejrzeć ponieważ wypada go znać. Podobał mi się ale żeby zachwycił to nie powiem...

ocenił(a) film na 5
Anadella

dokładnie , przyznam się że czekałam tylko na koniec, nie dostrzegam w nim żadnej magii

ocenił(a) film na 5
pachomir

Nie podobał mi się. Nie jestem fanką takich filmów. Chociaż ciekawił mnie los głównych bohaterów;p

ocenił(a) film na 7
pachomir

Zgadzam się całkowicie. NIe wzbudził we mnie jakichś głębszych uczuć, nie sprawił, że przeszył mnie dreszcz czy też miałam gęsią skórke (a lubie takie filmy)... może zbyt dużo się spodziewałam po przeczytaniu opinii. W każdym razie nie zrobił ze mną tego co zrobiło np. "Przeminęło z wiatrem".

ocenił(a) film na 10
papa0jelly

co z wami ludzie jest nie tak

ocenił(a) film na 7
Janznajomski

dokładnie film mnie nie powalił ale też kiedy go oglądałam nie czułam narastającej flustracji :D
ale miał niewątpliwą zaletę: był zdecydowanie bardziej subtelny niż współczesne kino

Janznajomski

odpowiedz jest prosta: to gimbusy.

ocenił(a) film na 9
pachomir

jak powyzej sredniej skoro wynosi ona 8,1 ? ;p

ocenił(a) film na 7
pumpernikiel_2

Film jest dobry, ale nie zachwycający. Troszkę mnie rozczarował, bo słyszałam o nim strasznie dużo pozytywnych opinii. Nie wzruszyłam się, nie potrafiłam "wkręcić się w fabułę", bohaterowie, ich losy byli mi obojętni w sumie. Ale to klasyk i obejrzeć wypada, ale zachwycać się na siłę nie trzeba.

pachomir

Ciut się nudziłam, ale ogólnie dobry film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones