PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696425}
6,5 413
ocen
6,5 10 1 413

Camp Takota
powrót do forum filmu Camp Takota

Wrażenia

ocenił(a) film na 10

Genialny!!! Naprawdę bardzo duże i pozytywne zaskoczenie. Oczywiście wiedziałam, że skoro będą
tam Grace, Mamrie i Hannah, to będzie super. Ale film przerósł moje oczekiwania w sposób
niewiarygodny. Coś niesamowitego :)

baderrorek

Mnie najbardziej zaskoczyła świetna gra dziewczyn a szczególnie Mamrie! Była genialna :D

ocenił(a) film na 10
BlackberryPie

To był po prostu jej film. Od początku do końca. :) Przez cały czas podczas oglądania cieszyłam się jak głupia, uśmiech mi nie schodził z twarzy. Świetna robota ;)

baderrorek

Hehe dokładnie takie same odczucia miałam ;)

ocenił(a) film na 7
baderrorek

Przyznaję na początku byłam trochę sceptyczna co do aktorstwa Grace, gdy grała załamaną ale z czasem wszystko się rozkręciło i najlepiej pasuje jej jednak rola radosnej osoby. Jestem pozytywnie zaskoczona grą całego trio jak i drugoplanowych aktorów. :) Wszystko naprawdę świetnie sklejone. Nie powiem, nawet się uśmiałam :D Dziewczynka grająca Penny była przesłodka. Liczę na jeszcze jakiś film, może druga część, fajnie by było gdyby rozwinęli wątek Hanny, może jakiś romansik? :>

jettchick

Z tego co mówią dziewczyny to drugiej części nie będzie ale za to mają w planach nakręcenie innych filmów ;)

baderrorek

Gdzie można obejrzeć film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones