PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562820}

Córka mojego kumpla

The Oranges
5,8 9 502
oceny
5,8 10 1 9502
Córka mojego kumpla
powrót do forum filmu Córka mojego kumpla

Zalety

ocenił(a) film na 3

Jedyne co mi się w tym filmie podobało to to, że gra w nim Leighton. Nie polecam. Nudny jak flaki
z olejem, chociaż motyw ciekawy. Można by go lepiej ugryźć.

ocenił(a) film na 8
ihanio

zgadzam się, mega nudny film i w ogóle jakiś taki bez sensu. ale gra Leighton i ogólnie postać jaką gra, moim zdaniem rewelacyjna.

ocenił(a) film na 8
ihanio

świetna historia. znakomicie oddany klimat "niezręcznych sytuacji" - trochę groteskowo i chwilami bardzo zabawnie. w dobrym tempie. każda postać - inna historia, inny temperament a wszyscy wplątani w całość. nie spodziewałam się tak dobrego filmu. na prawdę polecam

Ihanio może inny film oglądaliśmy? ;)

ocenił(a) film na 7
kinia76

Bardzo ładnie ujęte,podzielam.

ocenił(a) film na 4
kinia76

No nie wiem. Jak dla mnie bardzo kiepsko zagrany. Zwłaszcza ten (niby) gorący romans między David-em a Niną. Bo niby co to za romans jak nawet brak pocałunków. Oh przepraszam są dwa całusy od niechcenia i wyrażanie na siłę. Mogli lepiej dobrać do siebie aktorów skoro ta dwójka wzdragała się przed sobą.

ocenił(a) film na 8
mariuszkow

mam zupełnie inne odczucia. oglądam wiele filmów i czytam wiele książek - takie sobie poradzenie z trudnością w zasypianiu... ;) wiele filmów oglądam i chwilę póżniej już ich nie pamiętam... jednak ten film pamiętam dobrze. to nie jest kiepsko zagrany film - nie zgadzam się z tym. a romans między Davidem a Niną nie musiał wcale być gorący - on był spontaniczny - niedorzeczny - raczej odebrałam go na zasadzie "a ja wam jeszcze pokażę".
a druga sprawa - romans nie musi równać się pocałunki...

ocenił(a) film na 4
kinia76

No tak bo przecież romans polega tylko na stosunku a potem „spadaj ździro”; „dziadzie”.
Nie chce się dotykać, głaskać , czy pieścić włosów ukochanej itp. itd. Tu tego nie ma. Są 2 (słownie) dwa pocałunki czy raczej całusy a ten w samochodzie jest nad wyraz od niechcenia.
Ewidentnie aktorzy czuli wstręt do siebie. I to najzwyczajniej w świecie widać.

ocenił(a) film na 8
mariuszkow

romanse mogą być różne, ale Ty jak widzę masz tendencje do generalizowania. ja nie zaobserwowałam, żeby aktorzy czuli wstręt do siebie zatem nie mogło to chyba być ewidentne... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones