PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048689}
6,4 6 612
ocen
6,4 10 1 6612
Budda. Dzieciak '98
powrót do forum filmu Budda. Dzieciak '98

Jak widac wszystko mozna kupic. Nawet film o sobie. Kwestia kasy. Kiedys ten koles moze by jakas zawodówke skończyl a moze nawet nie. W dzisiejszych czasach jest promowany - przez siebie- jako wzór do naśladowania i to nawet przez kina.
Do czego zmierza ten swiat......

michalina_sembrich

Bardzo szybka odpowiedź na to pytanie… zmierza do idiokracji… Idiokracja kiedyś to była komedia, teraz zaczyna sie robić z tego dokument. Straszne czasy nastaly

ocenił(a) film na 10
Jirki

Zakładam że nie śledzicie co jego ekipa tworzy na YouTube :) gratka dla fana motoryzacji. To jest top jeżeli chodzi o Polskę i nie odbiega wcale od zagranicznych produkcji.

ocenił(a) film na 1
Mateusz_Szkutnik

Top jeśli chodzi o motoryzacje to może jest kanał povagowani, ale nie typ co ledwo umie składać zdania po polsku, a jego pojęcie o motoryzacji kończy się tam gdzie próbuje wydusić coś siebie na żywo i słychać tylko, zajebi*** fura, nieźle zapier*ala, duże turbo nieźle dmucha, tylko pierdoły i populizmy, żadnej rzeczowej wiedzy. A dzieciaki łykają.

ocenił(a) film na 10
kacpeero

Jak byś zapomniał lub nie śledził konkretnie jego poczynania na YT to byś może wiedział że to jest kanał głównie też nastawiony na rozrywkę która jak widać się sprzedaje ;) to nie jest kanał który będzie ci opowiadać o budowach silników czy innych technicznych sprawach tutaj się ma coś dziać czy to czasami szalonego czy głupiego ale ma być ''show'' a nie jak podałeś kanał ''povagowani'' który opowiada o stronie motoryzacji technicznej i nie związanej z robieniem wspomnianego SHOW i rozrywki i zabawy motoryzacją.

ocenił(a) film na 10
kacpeero

Masz rację w dużej części tego co powiedziałeś a ja nie byłem precyzyjny z komentarzem. Oglądając filmy buddy czuję namiastkę starego top gear gdzie oprócz fajnych aut było też show i rozne ciekawe akcje. Osobiście kibicuje bo w Polsce tego typu projekty to była egzotyka. Chłop ma fury nie byle jakie potrafi jeździć i do tego promuje drift w Polsce (finały na narodowym). Serio szukacie dziury w całym a fakty są takie że robią świetna robotę , dużo zarabiają , a przy tym dużo osób dookoła tych projektów zyskuje. Chłop jest wzorem i nie ma i influ w Polsce , który ma taki poziom filmów.

ocenił(a) film na 10
michalina_sembrich

Piecze dupa że ma więcej na koncie niż ty?

ocenił(a) film na 10
Mikolaj_143

Takie życie, ludzie zawsze będą zazdrośni. Budda zgaduje że trochę młodszy od komentatorów wyżej jeździ najlepszymi furkami, żyje życiem o którym inni marzą a ludzi dookoła dupa piecze zamiast się cieszyć czyimś szczęściem, dodając do tego że jest jednym z najbardziej pomagających innym influencerów. Przykry mental sporej części ludzi :((

domis_14

Zobaczcie sobie dzieciaczki z kim ten tym robi byznesy, wasz wzór do naśladowania xD kradzieże fur to czubek góry lodowej xD YouTube - mgp garage oszustwa. Był kiedyś taki najmłodszy milioner który też wały robił xD

domis_14

Jeździ najlepszymi furami? Pozerstwo. Po drugie furami. Dla mnie są to samochody. Dopóki jeszcze nimi są, bo wy faktycznie jeździcie już czymś, co już jest furą. Dla mnie patrzenie na samochód na zasadzie fury, to marna próba zrobienia ze swojego przeciętnego życia czegoś wyjątkowego.
Nie wiem, dokładnie jakim on to żyje życiem, co to inni mu zazdroszczą, bo wiem tylko że zajmuje się furami i w żaden sposób mnie do siebie nie przyciągnął nigdy. Nie sądzę, że mnie dupa piecze. Nie podniecam się furami. Jak byłem 5-latkiem, to tak było. Rysowałem sobie w bloku rysunkowym jakieś eksluzywne samochody, ale przeszło mi przed 10. rokiem życia. Wam też kiedyś przejdzie podniecenie autami. Tylko są ludzie, którzy wcześniej dorastają i później.
Pomagający influencer? Chodzi ci np. o tę akcję, kiedy przebrał się za dziadka i wrzucił jakieś 100 tys. zł do puszki WOŚP? W sensie zrobił o tym filmik na YT. To była mega pozerstwo. Czułem takie zażenowanie, było to tak pod publiczkę. Zwykły pozer! Tylko trzeba dorosnąć, żeby to zrozumieć.

domis_14


domis_14


Na filmwebie od 21 marca 2024

Mikolaj_143

Mikolaj_143


Na filmwebie od 21 marca 2024

Mikolaj_143

te boty co raz inteligentniejsze się robią!

michalina_sembrich

twierdzisz że kamil jest złym wzorem do naśladowania? chłop który ma kilkadziesiąt aut za grube miliony, buduje ogromny dom, jest znany w całej Polsce i ma strasznie dużo pieniędzy, to nie jest wzór do naśladowania?

ocenił(a) film na 1
wwojtekk_4

Z takim podejściem to Pablo Escobar dla ciebie to wzór do nasladowania

wwojtekk_4

wwojtekk_4


Na filmwebie od 22 marca 2024

michalina_sembrich

A po co mu zawodówka kiedy ma już ułożone życie… w biznesie radzi sobie lepiej niż większość po studiach

michalina_sembrich

jakiego koloru jest twoje lambo?

ocenił(a) film na 10
michalina_sembrich

Ej a doczego zmierza twój komentarz

michalina_sembrich

Czego się spodziewasz po typie, który przebrał się za dziadka i wrzucił jakieś 100 tys. to puszki WOŚP, żeby zrobić z tego filmik na YT? Mega pozer i zachowanie na miarę dwunastolatka.

ocenił(a) film na 1
Mowiacy_do_reki

Też tego nie rozumiem... Ale dzieci naprawdę zrozumieją co to są wartości, rodzina, własne dziecko itd. szczęście to nie "fura" i poklask w internecie. Trzeba dorosnąć, chociaż obawiam się tego pokolenia niestety, teraz najważniejsze dla nich to coś mieć, nie masz iPhone, markowych ciuchów i dobrego samochodu to jesteś nieudacznik. Tak wygląda myślenie większości młodych ludzi teraz. Strach się bać :(

StuntManiak2411

Te materialne rzeczy to jeszcze przynajmniej faktyczny wyznacznik jakiegoś statusu. Można to jeszcze jakoś obronić. Ale co lepsze, nie iPhone, nie markowe ciuchy, a co trzeba mieć? Instagrama! Jak nie masz fajnego Instagrama, to dziewczyna się z tobą nie umówi. Gdzie, żeby mieć Instagrama, to nie trzeba być bogatym, a po prostu założyć go i poświęcić czas na wrzucanie jakichś głupich zdjęć. Najlepiej z podróży. To kolejny warunek. Musisz podróżować. I dla tych dziewczyn posiadanie Instagrama oznacza, że jesteś osobą wartą zainteresowania. Nie wiem, dla nich to równowartość zaradności, inteligencji, mądrości, ciekawości. To że nadajesz się na partnera. To tak jakby laska 30 lat temu przyszła do kolesia do domu i się pyta, żeby jej pokazał album ze zdjęciami. Nie masz? To nie jesteś wart mojej uwagi. Znam takiego, co ma. Jakieś głupie zdjęcia w necie. To nawet chyba facebook taki głupi nie był. Nie mógł być. Był wcześniej, a wiadomo że im dalej w przyszłość, to gorzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones