PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10048689}
6,4 6 612
ocen
6,4 10 1 6612
Budda. Dzieciak '98
powrót do forum filmu Budda. Dzieciak '98

Nie rozumiem koncepcji puszczania tego filmu w kinie. Wydaje mi się, że można było taki dokument wrzucić po prostu na YouTube. Chociaż młodzież i tak pewnie pójdzie.

Zalesiowy98

kasa misiu - wpadnie parę milionów

Zalesiowy98

jak to nie rozumiesz? hajs się musi zgadzać. A dzieciaki niech myślą że każdy może być influenserem? Ostatnio jakieś ankiety przeglądałem 90% europejskich dzieci do lat 6 chcą być influenserami, a tyle samo procent w Chinach chcą być astronautami/matematykami/fizykami/naukowcami. Puszczanie tego typu rzeczy w kinach tylko to pogłębia, ale dolary to dolary :) kasa się musi zgadzać. Ja mam akurat wy***ane. Z drugiej strony presja i wizja przyszłości w śród młodzieży jest katastrofalna. Już nie ma tej wizji że można byleco ściągnąć z zachodu jak Twój Ojciec i się dorobić willi. Wszystko już jest a mieszkania drożeją. Jest mega presja. Na byciu influenserem zarobić łatwo, ale czy na pewno? Jakie wartości wyznajesz? Ilu się dostanie na szczyt? Masakra. Nie zazdroszcze dzieciakom, stąd depresja wśród młodzieży. A filmy jak ten tylko to napędzają? Jak dla mnie... mega szkodliwa sprawa. Bardzo. Szkaluje mega. Tak jak te gówno mma. Przyjdzie bronić Polski... i się okaże.

Zalesiowy98

Koncepcja jest prosta: zarobić siano.

ocenił(a) film na 1
laslooo

Totalna racja kogo obchodzi jakiś influencerek z dużą ilością pieniedzy totalna porazka ze takie cos do kin wpuszczaja

joeblack21

Może na przykład to obchodzić jego znajomych i fanów. I na przykład Ciebie skoro to obejrzałeś. Dlaczego dałeś tylko 1? Możesz napisać co było aż takie złe w tym filmie?

ocenił(a) film na 10
Zalesiowy98

Uwierz mi,byłam wczoraj i większość osób to 30+. Sama byłam w szoku. I to bez dzieci.

alokin_filmaniak

Na filmwebie od wczoraj, jedna ocena filmu buddy na 10 xd

KubaCK

Hehe ale większość z tych 10/10 ma tylko jedna ocenę na filmweb

alokin_filmaniak

i co, kupisz sobie nowe słuchawki za to kilkaset złotych które dostałaś za napisanie tego komentarza?

Zalesiowy98

gówniarzeria zażre wszystko, co idol zdefekuje

Zalesiowy98

Chodzi o to żeby zarobić na dzieciakach.

ocenił(a) film na 3
Zalesiowy98

Zgadzam się. Można było też wyemitować na HBO

Zalesiowy98

przeciez oszukal juz dzieciaczkow na 20 mln zlotych i widzi ze to sa dojne krowy ktore wyrzuca jeszcze wiecej dla swojego idola

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones