PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813382}
5,1 18 019
ocen
5,1 10 1 18019
5,0 5
ocen krytyków
Brightburn: Syn ciemności
powrót do forum filmu Brightburn: Syn ciemności

Au

ocenił(a) film na 2

Chroń nas panie Boże przed kontynuacja tego gówna

ocenił(a) film na 2
brendonx

To samo powiedziałem wychodząc wczoraj z kina. Straszny gniot. Gra aktorska bardzo słaba. Główny bohater totalnie bezpłciowy. Zero strasznych scen, co najwyżej że 3 dosyć obrzydliwe i to tyle. W połowie filmu przysypiałem.

brendonx

Będzie sequel...

brendonx

Nie sądzę żeby wymyślone bóstwo w chmurach mogło ochronić przed czymkolwiek.

soulfly777kris

Skąd wiesz że Boga nie ma ?

ocenił(a) film na 2
trautmann88

Nie pytaj. Każdy głupek wie.

Krzypur

zgadza sie głupek wie .

ocenił(a) film na 2
trautmann88

Właśnie to podpowiedziałem.

ocenił(a) film na 4
trautmann88

Udowadnia się, że coś jest. A nie, że czegoś nie ma. Do tego czasu będzie tylko w Twojej chorej głowie.

berni_

dobrze kmiocie - udowodnij że GO nie ma .

ocenił(a) film na 4
trautmann88

Napiszę jeszcze raz, bo coś nie zrozumiałeś (w sumie nic dziwnego).
Twój wydumany ktoś w chmurach, to wytwór Twojej chorej wyobraźni. Nikt go nie widział, nikt nie potrafi udowodnić że jest. Więc go nie ma. Jeżeli ktoś udowodni że jest, to wtedy będzie istniał.
Maria Curie Skłodowska udowadniała istnienie pierwiastków, a nie że nie istnieją.
Jeżeli nadal nie potrafisz zrozumieć prostego słowa pisanego, to zalecam powrót do szkoły. Najlepiej podstawowej, bo tam uczą dzieci czytania ze zrozumieniem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
trautmann88

Tak myślałem. Nawiedzony idiota. Ewentualnie troll.
Na 100% nie katolik. Oni nie używają słów kmiocie", "debilu".
Żegnam.

berni_

Proponuje trzy rundy , w błocie , ale z maczetami. Błoto pozwoli wyeksponować płynność ruchów , zaś maczety , dadzą pojedynkowi , odpowiednią dozę ryzyka !
Ja mogę sędziować ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Floyt

Kto tu twierdzi że Bóg istnieje? Jak na razie widzę iż stwierdzono że go nie ma. trautmann88 zapytał skąd wiadomo że boga nie ma? Nie dostał odpowiedzi tylko został zwyzywany od debili i matołów, a nie wiemy czy on czasami nie jest agnostykiem dlatego pyta. Ogólnie to straszne chamy z was.

Pragmatyk_Filip

Bóg zwalnia pragmatyka_filipa i na zakończenie mówi:
-Byłeś dla mnie jak syn, leniwy, niewdzięczny i bezczelny.

ocenił(a) film na 7
trautmann88

O jakim Bogu mowa?

ocenił(a) film na 5
Pragmatyk_Filip

O jakim chcesz.

ocenił(a) film na 7
albinozz66

Nie chcę, tak pytam z ciekawości.

Pragmatyk_Filip

O istotę nadprzyrodzoną .

ocenił(a) film na 2
trautmann88

Taka jest metoda naukowa stosowana na całym świecie skończony matole, i to nie jest kwestia wygody tylko przyjętych norm i standardów. Początki logiki za to zaczynają się w antycznej grecji, ale jak widać dla ciebie dalej to jest zbyt trudne.

ocenił(a) film na 7
berni_

NIE DYSKUTUJ Z OFIARĄ KSIĘDZA.....

Reznik

,,Oto rząd Izraela 2022: ekstremiści, nacjonaliści, rasiści, przeciwnicy procesu pokojowego, zwolennicy osadnictwa, łamania palestyńskich praw, przeciwni prawom kobiet, LGBT+, przeciwni jakimkolwiek formom liberalizmu. Rząd religijnych, konserwatywnych światopoglądowo mężczyzn. Pośrodku on, król Bibi, jak pieszczotliwie lub złośliwie nazywa się w Izraelu nowego premiera" - PISZE Karolina Przewrocka-Aderet. I CO, ZADOWOLONY? A W POLSCE reznikom ŹLE. POLSKA POD RZĄDAMI PIS TO ZŁO, A W IZRAELU DOBRZE.

berni_

Zamiast debaty o filmie, jest debata o istnieniu lub nieistnieniu Boga. Na co to zeszło. Słuchaj, duszy też nikt nie widział, a wiemy że jest...

ocenił(a) film na 4
Shadow_dawnego_gggggg

Tak samo udowodniono istnienie duszy jak i Twojego bożka. Idź sobie pogadaj z gorejącymi krzewami.

berni_

ROZMAWIAŁEM, NIKT NIE ODPOWIEDZIAŁ.
Pride Month 2022 ROZPOCZĘTE, TY NIE NA OBCHODACH? CO TU ZE MNĄ GAWĘDZISZ, ZAMIAST DZIAŁAĆ. NALEŻĄ CI SIĘ BATY.

berni_

Tak samo udowodniono istnienie biblijnych proroków, jak mądrość berniego:
https://politicalmeme.pl/korwin-prorok/

berni_

Ha, ha, ha, dobre, naprawdę dobre. Słucham piosenkę, a tu jakże aktualne w obecnej chwili słowa w 11 sekundzie:
https://www.youtube.com/watch?v=u6WuxSGoJss
Te słowa powinny stać się teraz hymnem, naczelnym hasłem, dla tych którzy nie są idiotami. Oddajecie się rudym, dupiarzom i innym szarlatanom, jesteście lemingami. Oni wam wodę z mózgu robią, ci wszyscy proeskimoscy, pro,,amerykańscy”, prorosyjscy, proniemieccy politycy:
https://wpolityce.pl/polityka/602008-dupiarz-trzaskowski-tus...

berni_

TUTAJ KOLEJNY TWÓJ PROROK. Maffashion była ,,prorokiem”, bo wieściła pewną ,,śmierć” Brzozowskiego na Eurowizji. Jacek K. wieścił co innego. Taka z niej jasnowidzka, a tego że ja konkubent zdradzał (z Lalą?) to nie umiała wyczuć.

berni_

,,Oto rząd Izraela 2022: ekstremiści, nacjonaliści, rasiści, przeciwnicy procesu pokojowego, zwolennicy osadnictwa, łamania palestyńskich praw, przeciwni prawom kobiet, LGBT+, przeciwni jakimkolwiek formom liberalizmu. Rząd religijnych, konserwatywnych światopoglądowo mężczyzn. Pośrodku on, król Bibi, jak pieszczotliwie lub złośliwie nazywa się w Izraelu nowego premiera" - PISZE Karolina Przewrocka-Aderet. I CO, ZADOWOLONY? A W POLSCE bernim ŹLE. POLSKA POD RZĄDAMI PIS TO ZŁO, A W IZRAELU DOBRZE.

ocenił(a) film na 7
berni_

Na podstawie czego stwierdziłeś że trautmann88 wierzy w Boga? Poza tym argumentuje się swoje stwierdzenia gdy ktoś pyta np. "Boga nie ma ponieważ..." Nikt tutaj nie stwierdził że Bóg istnieje, brendonx użył Boga być może w senie potocznego powiedzenia. Tak samo jak niewięrzący lecz nie nazywający się ateistą, Pan Neil deGrasse Tyson: "Wishing Godspeed for space shuttle Atlantis." Coś jak nasze: "z Bogiem!" Tego nie wiemy.

ocenił(a) film na 7
berni_

Nie rozumiem ludzi wierzących. Mamy 21 wiek i można by się wkońcu obudzić

maxraf1111

Dwóch prezesów prowadzi dywagacje na temat istnienia Boga:
- Jeśli dzięki Bogu pana Boga nie ma, to chwała Bogu, ale jeżeli nie daj Boże Bóg jest, to niech nas ręka boska broni...

ocenił(a) film na 8
berni_

"Udowadnia się, że coś jest. A nie, że czegoś nie ma. Do tego czasu będzie tylko w Twojej chorej głowie."
To udowodnij, że wszechświat istnieje, a nie jest moim wyobrażeniem.

ocenił(a) film na 4
Barry_Ultimate

Jeżeli brak Ci naukowych dowodów na istnienie wszechświata (czyli kosmosu), to nic na to nie poradzę. Możesz dalej sobie wierzyć, że Ziemia jest dyskiem i opiera się na siedmiu krokodylach.

berni_

Wedle Twoich wspaniałych i niepodważalnych dowodów naukowych 50 lat temu wykonywano lobotomię a 40 lat temu homoseksualizm był uznawany za chorobę.

A 200 lat temu chirurdzy - po uniwersytetach!! - nie myli rąk BO KTO TO WIDZIAŁ TĘ BAKTERIĘ.

Nie podpieraj się tak tą swoją nauką kolego, 20 lat temu naukowcy sugerowali że margaryna jest zdrowa.

NIEPODWAŻALNA teoria względności Einsteina też coś chwieje się w posadach:)

trautmann88

Jest. Tylko, że to kawał squrwysyna - dosłownie, potocznie i w przenośni.

ocenił(a) film na 6
soulfly777kris

Nie jest wymyślony. Bóg istnieje :)

BartTheBear

idz daj na tace dla belzebuba z torunia......

ocenił(a) film na 6
czouk7777

A co ma piernik do wiatraka?

BartTheBear

jaki piernik ?

ocenił(a) film na 7
czouk7777

Toruński

maxraf1111

brawo. choć jeden mądry i kumaty .... wszystkich trzeba za jęzor ciągnać

ocenił(a) film na 5
brendonx

Nie przesadzajmy, film ten nie wypada tak tragicznie.

brendonx

Może zwyczajnie film nie dla ciebie. Nie wiem po co taki histeryczny wpis.

ocenił(a) film na 6
brendonx

Patrząc na dorobek reżysera, myślę że o kontynuacji możemy zapomnieć.
Film był średni, ale końcówka mnie pozytywnie zaskoczyła.

brendonx

Boga w to nie mieszaj, ale jeśli już to niech nas chroni przed... takimi wnikliwymi krytykami filmowymi jak ty. Amen.

ocenił(a) film na 6
brendonx

całkiem niezły film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones