PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10022970}

Bracia ze stali

The Iron Claw
7,3 7 228
ocen
7,3 10 1 7228
6,6 26
ocen krytyków
Bracia ze stali
powrót do forum filmu Bracia ze stali

...do zakopania trzy metry pod ziemią na bezludnej wyspie.

ocenił(a) film na 3
pawel051_fw

No wiadomo, lepszy tata, który niczego nie wymaga i nie ma celu w życiu.

ocenił(a) film na 8
pawelgol

No na pewno lepszy niż taki, który wpędza do grobu czterech synów w imię jakiejś swojej chorej niespełnionej ambicji.

Na dodatek ten jego życiowy cel to zdobycie mistrzostwa w jakimś totalnie żenującym, nic niemającym z prawdziwym sportem zajęciu.

Ale na plus: mają chociaż stronę na Wikipedii, co tam życie : )

ocenił(a) film na 9
pawel051_fw

Ale Wrestlingu to proszę mi tu nie obrażać :) Z całą resztą się zgadzam.

ocenił(a) film na 8
PMRock

Ok, sorry ja po prostu tego nie pojmuje jako profesjonalnego sportu, więc i te puchary dla mnie to jak takie nieco kupione w sklepie sportowym.

ocenił(a) film na 9
pawel051_fw

Bo to nie jest profesjonalny sport. To rozrywka sportowa. Postać Zaca Efrona świetnie to tłumaczy w filmie, to jak awans w każdej innej pracy, jeśli robisz to dobrze, to dostajesz awans. W Wrestlingu jest jeszcze czynnik fanów którzy wpływają na show, jeśli Ciebie lubią, wspierają Cie, nie lubią buczą, jestem im obojętny, mają Ciebie gdzieś. Jeśli chcesz być mistrzem w wrestlingu musisz mieć jakąś reakcje, więc to jest rodzaj jakiegoś współzawodnictwa tylko na innych zasadach niż w sporcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones