PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629125}
7,0 84 622
oceny
7,0 10 1 84622
8,0 42
oceny krytyków
Boyhood
powrót do forum filmu Boyhood

Film strasznie długi jak na film, ale jak na 12 lat życia zmieszczone w niecałe 3h to i tak super streszczenie :) Powiem tak typowy nudny obyczaj, w którym w sumie nic się nie dzieje prócz codziennego życia szarych nastolatków, szarej rodziny. Bez żadnych zwrotów akcji. Nie mam tu na myśli inwazji marsjan czy cuś :D ale choćby , nikt nie umarł , nie zachorował , nawet Ci pijani ojczymowie nie pobili nikogo żóny , dzieci itd. Ale daje note film DOBRY a przyczynia się ku temu choćby szalony pomysł twórcy czyli by kręcić go 12lat! Bez zmiany aktorów , pokazując jak ludzie dorastają , zmieniają się za sprawą ekranu. Można powiedzieć niedorzeczny pomysł , to się nie uda... A jednak udało się , zapał , determinacja spowodowała , że projekt nie upadł , a przetrwał i doczekał końca no i SUPER. Bo to sprawia , że ten film jest oryginalny i to w nim zapamiętam i tak będę go opowiadał innym. 12 lat życia ludzi autentycznie z tymi samymi postaciami :) Temu daje 7.00

Simon_scenarzysta

ja oceniłam na średni i marne 5/10 bo nie zasługuje na więcej i nic ci ludzie nie odkryli ani nic i amerykańska tenelowela 3h;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones