PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32587}

Boskie jak diabli

Sin noticias de Dios
6,0 3 878
ocen
6,0 10 1 3878
Boskie jak diabli
powrót do forum filmu Boskie jak diabli

w ogóle nie śmiesznym mało tego mężczyźni którzy w brutalny sposób biją kobiety nie bardzo kojarzy mi się to z humorem....

jak by to był dramat lub komedio dramat dał bym wysoką ocenę ale to komedia!!!

bosikxxx

tego typu film trudno przyporządkować do konkretnego gatunku. był ironiczny - stąd zapewne wepchnięcie w szufladkę "komedia".

ocenił(a) film na 3
Ejdzej

może powinien być to komedio-dramat

użytkownik usunięty
bosikxxx

Na pewno lepsza komedia od tych wszystkich polskich hitów XXI wieku

ocenił(a) film na 3

no nie wiem polskie tez złe ale to :|

użytkownik usunięty
bosikxxx

Jak nie uznasz tego filmu za komedię to jest fajne dzieło

ocenił(a) film na 3

jak dla mnie powinien to być komedio - dramat czy coś są tam takie sceny przy których w ogóle nie było mi do śmiechu
to jak ten koleś traktował tą laskę nie miało nic wspólnego z komedią dlatego moja ocena to 3 bo takich elementów w komedii absolutnie nie powinno być

użytkownik usunięty
bosikxxx

Komediodramaty to wg mnie najlepszy rodzaj humoru bo nie ogłupia tylko skłania do refleksji i pokazuje prawdziwy humor a nie udawany

ocenił(a) film na 3

ale ja się z tobą zgadzam w kwestii komedio-dramatu

tyle ze mi się cały czas rozchodzi o to ze nie jest komedio-dramat właśnie tylko zwykła komedia

użytkownik usunięty
bosikxxx

według mnie to komediowe pokazanie nietypowej sprawy

ocenił(a) film na 8
bosikxxx

Przecież ty po polsku nie umiesz pisać, a wypowiadasz się na temat filmu, którego nie rozumiesz.

ocenił(a) film na 6
profix

True. Plakietka "komedia" przyciąga dzieciarnię jak lep muchy.

bosikxxx

No właśnie- gdzie był ten humor? Zamiast śmiechu wywołuje wielkie ziewanie. 3/10

ocenił(a) film na 5
bosikxxx

autor postu się czepia szczegółów. Gdybyś jadła pyszny sos pomidorowy, ale nazwaliby go czosnkowym to by przestał Ci smakować? Dramatyzujesz

vianne_rocher

Zajebisty film :) na pewno bardziej mu do komedii niż tworom tylko "Project X".

bosikxxx

Takim komediom, nieuku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones