PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32587}

Boskie jak diabli

Sin noticias de Dios
6,0 3 877
ocen
6,0 10 1 3877
Boskie jak diabli
powrót do forum filmu Boskie jak diabli

Ludzie. Az zasnelam..

ocenił(a) film na 4

Co to za glupi film.Ogladnelam w sumie moze z pol godziny :)

GoHa

A po co ci było te "aż pół godziny?"
To jest ambitny film.Może aż zbyt ambitny.

rasmuska94

pewnie po to by być pewnym, że nie warto tracić więcej czasu

GoHa

I masz rację. NIepotrzebnie ten film kupiłam, w sumie nie jest wiele wart... Humor niezbyt powalający, tak samo pomysł i scenariusz. Co do obsady... za Cruz jakoś nie szaleję. Widziałam po stokroć lepsze.
POzdrawiam!

ocenił(a) film na 6
Kaliope

Chętnie odkupię ten film, jeśli go jeszcze posiadasz.

pozdrawiam!

ocenił(a) film na 2
GoHa

Dla mnie nieobejrzenie filmu do końca to grzech śmiertelny. I zgrzeszyłem sięgnąwszy po ten film. 30 minut w czystości, później zgrzeszyłem.

GoHa

Ludzie aż rzygnelam...
Co to za glupi komentarz do takiego filmu? jak sie czegos nie lapie to nie pisze sie- o zasnelam..nuuuuuuuda bla,bla,bla,bla,bla (...)
pisze sie- kurcze no nie lapie jakas tepa jestem na takie filmy. Po co owijac w bawelne i robic z tego włoczke na sweter.Zreszta Ci ktorzy go rozumieja sie zgodza ze film nudny nie był tylko..klimatyczny.
bla,bla,bla,bla,bla daje 7 osobiscie fajna wizja.

ocenił(a) film na 4
Jane_Mary20

nie wiem dlaczego zakładasz że jeśli komuś film się nie spodobał/ nie zaciekawił go to od razu nazywasz takie osoby tępymi? O gustach się nie dyskutuje, inteligencją nie grzeszysz...

Vio00ola

prawdopodobnie dlatego, że osoby których ten film "nie zaciekawił" lub też im się "nie spodobał" "założyły" że film jest "głupi"... :)

GoHa

film dobry, świetna wizja piekła i nieba. odwrócenie roli, odwieczni wrogowie łączą siły aby utrzymać porządek, sam "naczelny" piekieł ujawnia dobre cechy. dobry pomysł, ciekawa fabuła, ambitny humor, świetna gra.

GoHa

Zgadzam się, że film nieudany, mimo świetnych aktorek. Rozwlekła i mało ciekawa fabuła, nic nie przyciągnęło uwagi. Z trudem wytrzymałem godzinę, potem wyłączyłem. 3/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones