PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154475}
7,6 102
oceny
7,6 10 1 102
Boo to You Too Winnie the Pooh
powrót do forum filmu Boo to You Too! Winnie the Pooh

Pamiętam, że obejrzałem tą animację pod koniec lat 90 tych, kiedy Telewizja Polska dbała jeszcze o młodych widzów. Był ostatni dzień października, sobota, pamiętam, że wtedy przy okazji każdej soboty telewizyjna jedynka pokazywała przed południem najlepsze i niedoścignione do dziś bajki Disneya. I pokazano tą bajkę okolicznościową z najlepszym serialowym dubbingiem i oryginalnym polskim tytułem przeczytanym przez narreatora: "Buuuu Puchatku", mam po dziś dzień nagraną na VHS i tylko żałuję, że video już nie działa. Ale absolutnie i bezsprzecznie ogromny sentyment pozostał i zasłużona "dziesiątka" ode mnie się należy.

ocenił(a) film na 10
euro2012

znalazłam nagranie VHS w piwnicy oraz odtwarzacz wideo w końcu obejrzałam po 15 latach, wspaniała bajka super wspomnienia

horror_lady

Odkopuję. Czy może nadal posiadasz to nagranie, bo to po prostu unikat, UNIKAT. W Polsce ten odcinek został wyemitowany 4 listopada 2000 na TVP1 p.t. "Hu! Hu, Puchatku", a w 2021 została wyemitowana nowa wersja dubbingu w filmie "Kubuś i pogromcy goblunów". W internecie są zerowe informacje odnośnie dubbingu, obsady, itd., ten odcinek w pierwszej polskiej wersji nie jest w ogóle dostępny. Czy masz możliwość zgrania tej kasety i udostępnienia? W tobie jedyna nadzieja!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones